Panna - horoskop 2017

Začátek roku 2017 bude podle horoskopu pro Panny asi poměrně hektický. Na začátku roku se budou muset pracovité a rozumově založené Panny vypořádat s pracovními, ale i osobními důležitými událostmi v životě. Ihned na začátku roku se podle hvězd objeví jisté problémy, které budou vyžadovat neodkladné řešení. Finanční či pracovní potíže se odrazí i do stávajícího vztahu. Po vyřešení všech problémů se však situace stabilizuje a nezdary pominou.

S novým rokem 2017 přijdou i mnohé nové výzvy. Panny by si měly pečlivě vše plánovat a těšit se na Merkuru i Venuše v Kozorohu, které by Panny měly podržet.

S koncem léta a nacházejícím podzimem to vypadá na zklidnění v oblasti vztahů i kariéry, a tak Panně nic nebrání užít si nadcházející měsíce. Vyrazte s přáteli na výlet či jen tak posedět mezi lidi.

Rok 2017 je pro Váhy jako na kolotoči. Venuše je ve velmi silném postavení, a tak bude rok pro Váhy velice akční a variabilní. Tito zrozenci si možná letos sáhnou až na dno svých sil, ale veškeré zkušenosti budou velmi posilující.

Rok 2017 začne podle horoskopu hekticky, Váhy by proto měly očekávat velké změny a nebát se vyjít svému štěstí vstříc. V kariéře se příliš neměly snažit o velké výkony, stejně by jejich snaha nyní nepřinesla žádné kýžené výsledky a zbytečněby si Váhy přidelávaly potíže.

Ani v létě nelze očekávat přílišné zklidnění situace, nejlépe Váhy udělají, zamyslí-li se nad svými prioritami a budou vše řešit s rozmyslem a postupně. Situace se zklidní asi až spíše s přicházejícím koncem roku.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 198x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.