Lékárna Dorea Neratovice nabízí široký sortiment léků i homeopatik

PR článek

Fotolia_54032202_XSLékárna Neratovice

I drobné zdravotní problémy umí člověka pěkně potrápit a znepříjemnit mu život. Pro nejrůznější případy je důležité mít po ruce domácí lékárničku nebo vědět o spolehlivé lékárně v blízkosti bydliště, kde vždy seženete všechny potřebné léky. Pokud bydlíte ve městě Neratovice, může pro vás touto záchranou být Lékárna Dorea.

Léky na všechny potíže

Ať už potřebujete léky na jakýkoliv neduh či zdravotní problém, můžete si být jistí, že jej seženete v Lékárně Dorea Neratovice. Zajišťuje totiž jak výdej léků na předpis od lékaře, tak i prodej volně dostupných léčiv. Najdete zde léky a léčivé přípravky, které pomohou od bolesti, nachlazení i jiných potíží. Lékárna navíc potřebné léky, léčivé masti a další přípravky také vyrábí.

Homeopatika a bylinné čaje – příroda vás vyléčí

Nechcete polykat pilulky a věříte v léčivou sílu přírody, která vás z vaší nemoci dostane? Na některé potíže si opravdu příroda vystačí. Kromě klasických léků lékárna nabízí také široký sortiment bylinných čajů a homeopatik, která obsahují pouze přírodní léčivé látky bez jakékoliv chemie. Homeopatika a další přírodní léčivé produkty jsou ideální pro malé děti, seniory, těhotné nebo kojící ženy i pro všechny ostatní pacienty, a to včetně alergiků. Tyto léky na přírodní bázi nemají nežádoucí účinky a nijak nezatěžují organismus. Zároveň jsou účinné a mají dostatečnou sílu zatočit s nejrůznějšími zdravotními obtížemi.

S výběrem vhodných homeopatik či bylinných čajů, které by vám mohly pomoci, vám vždy ochotně pomůže zkušený personál lékárny.

Lékárna Dorea Neratovice – vitamíny, doplňky stravy

Součástí sortimentu Lékárny Dorea Neratovice nejsou jen léky a přírodní léčivé produkty, ale také nejrůznější vitamíny a doplňky stravy. Díky nim obohatíte svůj jídelníček o všechny důležité živiny, které nezískáváte v dostatečném množství z běžných potravin.

Najdete zde vitamíny a doplňky na podporu imunity, přípravky vhodné pro lidi trpící bolestmi kloubů, dále vitamíny pro těhotné a kojící ženy nebo pro všechny, které trápí únava či jiné potíže plynoucí z nedostatku některých látek v těle. Stejně tak můžete do lékárny přijít pro dětskou výživu, kterou vaše miminko potřebuje pro správný a zdravý vývoj.

Zdravotnické pomůcky

Lékárna Dorea Neratovice samozřejmě nabízí také další lékárenské zboží, například léčivé farmaceutické přípravky. Do lékárny se můžete vydat i pro zdravotnické potřeby. Najdete zde veškerý obvazový materiál, ortézy, ale také teploměry, tlakoměry a další potřebné pomůcky k péči o zdraví vás i vašich blízkých.

Léčivá kosmetika pro krásnou a zdravou pleť

Hledáte vhodnou kosmetiku, která by odpovídala vašim potřebám v péči o pleť, tělo i vlasy? Máte citlivou kůži či jiné zdravotní problémy a běžná kosmetika dostupná v drogeriích vám nevyhovuje? Neváhejte a vydejte se do lékárny, kde vám poradí a pomohou. Lékárna Dorea Neratovice nabízí léčebnou lékárenskou kosmetiku, která je vhodná i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Odborný personál, který poradí a pomůže

Nevyznáte se v množství dostupných léčivých přípravků a nevíte si rady s výběrem vhodného léku na vaše potíže? Nebo si nejste jisti s výběrem lékárenské kosmetiky či jiných farmaceutických přípravků? Za každých okolností se můžete spolehnout na odborný personál Lékárny Dorea Neratovice, který vám ochotně pomůže a poradí s každým vašim problémem. Doporučí vám ideální léky nebo léčivé přípravky hodící se přesně pro váš případ. Dokáže také případně nabídnout vhodnou a účinnou alternativu, pokud s navrženým léčivem nejste spokojení, máte na jeho složku alergii či vám z jiného důvodu nevyhovuje.

Likvidace nepoužitelných léčiv

Lékárna zajišťuje také odstraňování již nepoužitelných léčiv. Pokud tedy doma máte prošlé léky, které jste nestihli vypotřebovat před vypršením jejich expirace, nevyhazujte je do koše. Místo toho je doneste do lékárny a nechte odborně zlikvidovat.

Otevřeno každý všední den i sobotu

Ať už potřebujete nakoupit léky kvůli akutním zdravotním problémům, doplnit domácí lékárničku nebo si vyzvednout léčiva na recept od lékaře, Lékárna Dorea Neratovice je tu pro vás. Otevřeno má každý všední den od 8:00 do 17:30. Pro léky či jiný lékárenský sortiment si můžete přijít také o víkendu, a to v sobotu od 9:00 do 11:00.

Lékárnu Dorea Neratovice najdete na adrese Náměstí Republiky 996 v Neratovicích.


Stáhnout v PDF
array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Naše osvědčená lékárna - vždycky ochotně a laskavě poradí :-)


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte