Býk - horoskop 2017

Počátek roku 2017 bude pro Býky podle horoskopu spíše náročnější a krušnější, jejich pohodový čas nastane spíše až v druhé polovině roku.

Zrozencům ve znamení Býka by se v roce 2017 mělo podle horoskopu dařit především v oblasti lidských vztahů. Na vztahy a osobní rozvoj by se měli Býci hlavně zaměřit, zároveň by si však měli dávat pozor ve svém okolí na podvodníky a podrazáky.

Horoskop pro rok 2017 praví, že v polovině roku mohou přijít v rodině Býků drobné potíže. Je třeba je řešit aktivně, ale zároveň nezabíhat do zbytečných detailů. Otevřená komunikace je nejlepším lékem na potíže, není dobré se uzavírat do sebe. Vše se pak jistě brzy napraví do pozitivna.

Rovněž nezadaní jedinci - Býci - budou v roce 2017 podle horoskopu obzvláště snadno navazovat kontakty s možnými budoucími partnery a šance na nalezení vhodného protějšku budou také docela velké.

Zdraví a kariéra by měly být pro Býky přímo na jedničku. V práci se Býkům bude dařit a ti aktivní jedinci se dočkají i kariérního postupu.

Ke konci roku 2017 by si každý Býk měl dopřát dovolenou a neměl by nezapomínat na pravidelný odpočinek i v průběhu roku.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 329x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.