Beran - horoskop 2017

Pro zrozence v Beranu bude rok 2017 znamenat rok poučný. Díky jejich povaze budou schopni si najít i v těch těžkých chvílích to dobré, a to především cenné zkušenosti, které získají.

Berani by měli být v roce 2017 podle horoskopu péroví a hrát za tým - pokud toto dodrží, mělo by se jim dařit. I v osobních vztazích by mělo být všechno pro Berany na dobré cestě a probíhat v lásce i harmonii.

Podzim a zima roku 2017 by měly být pro Berany poklidné, trochu hektičtější tempo je ale třeba očekávat na jaře a v létě, kdy si možná Berani sáhnou až na samé dno svých sil. Zrozenci v Beranu by však měli mít vždy na paměti, že tento stav je pouze dočasný. Takováto situace Beranům přinese nejen mnoho zajímavých zkušeností, ale také je konečně donutí k tomu, naučit se trochu odpočívat.

Největší radost Beranům v roce 2017 podle horoskopu zřejmě přinese aktivní relaxace. Dosyta si také budou užívat rodinné pohody a koncem roku se mohou těšit na novou energii v oblasti vztahů a lásky.

Berani by si však v roce 2017 měli dát pozor na svoje zdraví, dostatečně se věnovat nějakému sportu a nezapomínat se odměňovat.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 266x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.