Znamení Štír – charakteristika jejich pozitivních a negativních vlastností

štír_znamení1Znamení Štír.

Planetou Štíra je planeta Pluto a toto znamení je pod nadvládou vodního živlu. Štíři jsou lidé se silnou vůlí, trpělivostí a zvláštním tajemným kouzlem. Navenek působí velmi klidně a vyrovnaně, uvnitř nich se však skrývají hluboké city a vášnivé emoce. Obvykle nejdou s proudem, mají rádi objevování. 

Charakteristika znamení Štír


Pokud vás zajímají znamení zvěrokruhu a vliv hvězd, přečtěte si také lunární kalendář 2020. A pokud vás zajímá, co bude, začtěte se také do horoskopu na rok 2020 nebo do čínského horoskopu na rok 2020


Štíři jsou obvykle samotářské povahy, mají na věci svůj náhled a jakýkoliv názor okolí je z míry příliš nevyvede. Vyhledávají pevná přátelství a pro ostatní jsou schopni mnoho obětovat. Mají silně vyvinutou intuici a jsou schopni jít až na okraj vlastních limitů. Jsou to lidé houževnatí, nestranní a chápaví. Toto znamení je proslavené svou tajemností, přitažlivostí, vášní a oblibou v sexu.  

Charakteristika znamení – pozitivní stránky Štíra

Štíři jsou schopní bez okolků druhým nahlas říct, co si myslí. Nejste-li skutečně připraveni na názor bez příkras, pak se jich raději na jejich náhled ani neptejte. Pokud však připraveni jste, pak vás jejich názor může víc než obohatit. Štír totiž oplývá neuvěřitelnou intuicí a také trpělivostí.

Tomuto znamení raději nic nepodsouvejte v polopravdách, odhalí i tu nejmenší lež a umí si sjednat pořádek. Do všech životních výzev jde Štír naplno. Je upřímný, některé jeho reakce však mohou člověka hodně ranit a vykolejit. Chcete-li se Štírem dobře vycházet, pak mu nelžete a nepodrazte jej. Štír velice rád vyhrává, ale k dosažení vítězství většinou používá jen čestné prostředky. 

Charakteristika znamení – negativní stránky Štíra

Štíři se někdy dokážou dostat z nuly na bod varu během kratičké chvíle, není radno je příliš dráždit. Když něco chtějí, dokážou to dovézt až do krajnosti. Štíři nesnesou, aby si s nimi někdo v čemkoliv zahrával. Pokud jste je podrazili, pak obvykle u nich končíte. Jiný název pro Štíra je škorpion, pochází z řečtiny a znamená rozsekat. Žárlící a naštvaný štír dokáže být mstivý a zákeřný. Charakteristika znamení Štíra říká, že tento zrozenec zradu neodpouští a pomstu si může si ji vychutnat i po mnoha letech. 

štír_znamení2Štír.

Vztah se Štírem

Na dně duše Štíra jsou ukryty ty nejkrásnější lidské vlastnosti, na druhou stranu i ty největší neřesti. Toto znamení je velmi vášnivé, avšak největší postelové trumfy si toto znamení nachává jen pro vyvolené. Jsou schopni skutečně hlubokých citů a když jim za to partner stojí, pak mu snesou třeba i modré z nebe.

Štíři v sobě mají zvláštní magnetismus, kterému je lehké nejen propadnout, ale i si na něm vytvořit jakousi zvláštní závislost. Získáte-li si náklonnost Štíra, pak bude oddaný a loajální a nenechá vás padnout. Žijete-li se Štírem, pak to je obvykle hádanka a cesta plná nejrůznějších překvapení na celý život. Milující Štír je oddaný, vytrvalý a schopný překonat všechny možné překážky a nástrahy života.

Pokud si Vás Štír skutečně vybral, pak se ho už jen tak nezbavíte. Ve vztahu se Štírem nezůstanete nikdy stejní jako na začátku, dost možná se však dostanete více do kontaktu sami se sebou a nahlédnete zcela nové perspektivy bytí. Chcete vědět, jak se vám v lásce bude dařit právě se Štírem? Přečtěte si partnerský horoskop na rok 2020, kde se vše dozvíte. 

Jak si naklonit Štíra

Charakteristika znamení štír říká, že tito lidé si velice rádi užívají nejrůznější hádanky, tajemství a záhady života. Milují knihy s tematikou minulosti, záhad a tajemství. Jejich celoživotním zájmem je milostný život a sex. Dárkem, který má v sobě kus erotiky jej rozhodně neurazíte. Štíra můžete znechutit nevkusem, znuděností nebo dárkem bez nápadu. Mají rádi vtip a originalitu. 

O lásce a náklonnosti nemluví, prostě ji vám budou projevovat tak, jak jen bude v jejich silách. Mluvit nahlas o tom však nikdy nebudou. 

Chcete-li se Štírem dobře vycházet, pak buďte tolerantní, silní v kramflecích a naklonění inteligentnímu dialogu. Štír nesnáší zbabělce, ukňourance a lháře. Chcete-li si ho naklonit, pak buďte féroví, čestní a přímí nebo aspoň umějte přiznat svoje vykonané chyby.

Přečtěte si také charakteristiku dalších znamení

Znamení Blíženci - charakteristika

Znamení Rak - charakteristika

Znamení Lev - charakteristika

Znamení Panna - charakteristika

Znamení Váhy - charakteristika

Znamení Štír - charakteristika


Stáhnout v PDF

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Dagmar Borešoválunární kalendář, zdravá výživa, alternativní medicína
  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte