Rak - horoskop 2017

Rok 2017 nebude pro tak citlivé znamení, jako je Rak, podle horoskopu úplně jednoduchý. Energii a podporu však může čerpat ve vztazích. Pozitivní energie v oblasti vztahů se Rakům dostaví hlavně na jaře.

Horoskop pro rok 2017 Rakům doporučuje vyrazit do společnosti, bavit se a užívat si radostí života. Obzvláště nezadaní Raci mají letos velkou šanci najít svůj protějšek.

Co se týká kariéry, tak podle hvězd to v nadcházejícím roce nebudou mít Raci vůbec jednoduché. Hned na začátku roku tyto zrozence čekají velké úkoly. Je dobré, aby Raci udržovali konstatní pracovní tempo a nic je pak nerozháže. 

Velké zvraty letos Raci spíše očekávat nemusí, ale pokud se objeví nějaká lukrativní nabídka, pak je dobré ji rychle využít. Podle horoskopu se Rakům v roce 2017 velice vyplatí zariskovat.

Na začátku podzimu budou mít Raci zřejmě poslední šanci v roce k nějakým změnám, jinak lze očekávat pasivní pokračování v již rozběhlých činnostech a ke konci roku možná i problémy. Ty si budou Raci muset vyřešit sami a bez pomoci okolí.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 432x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.