Blíženci - horoskop 2017

Blíženci mohou podle horoskopu na rok 2017 očekávat velmi pozitivní rok, především v druhé polovině roku 2017 se jim bude dařit jak v osobním životě, tak i po pracovní stránce.

Po celý rok by měla v rodině Blíženců vládnout harmonie a smíření, drobné neshody se Blížencům podaří vyřešit hned ze začátku, a tak by nemělo docházet k větším výkyvům.

V práci je sice mohou v průběhu roku 2017 podle horoskopu  potkat některé ne úplně příjemné situace, ale je třeba si uvědomit, že čas Blíženců teprve přijde. Pro první polovinu roku bude výhodnější se držet spíše v ústraní, až druhá polovina roku 2017 bude pro Blížence více nakloněna budování kariéry, navazování nových kontaktů a celkově kariérnímu postupu.

S koncem roku 2017 by měli Blíženci očekávat nečekané možnosti a možná i nějakou nabídku. Je třeba zvážit celou situaci, a pokud Blíženec vyhodnotí, že mu to za to stojí, měl by chytit takzvaně šanci za pačesy. Rozhodně by však Blíženci neměli kvůli práci zanedbávat svůj osobní život, rodinu a partnera. 

Odměnu mají Blíženci téměř jistou. Měli by si však dát pozor, aby kvůli práci nezanedbávali svého partnera. Při troše snahy se naučí rozložit si svůj volný čas o něco lépe.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 285x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.