Zeštíhlující koupele mohou umocnit proces hubnutí. Perfektně totiž tělo prokrví. Pokud si chcete dopřát mimořádný wellness v ekonomických podmínkách, pak vsaďte na koupel z domácích zdrojů. Poradíme vám, jaké suroviny budete potřebovat a jak je konkrétně použít. Kromě podpory hubnutí přispějete i ke krásnější pokožce a zahlazení celulitidy. Číst článek

Máte rádi masáže? Objednejte si mobilní masáže. Aroma masáž, ajurvédská nebo raději dornova? 

I přes zavřené salóny mohly mobilní masáže ještě ve stupni čtyři fungovat. Tedy snad by mohly být opět po 10. lednu povolené. Mobilní masáž má tu výhodu, že může proběhnout i u vás doma. Chtěli byste to vyzkoušet?

Koupel v soli vás zregeneruje aneb domácí relax, který připomene tak trochu Mrtvé moře

Koupel v soli není finančně náročná a poskytne dokonalou detoxikaci celého organismu. Vhodná je především pro ty jedince, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu a bojují s abnormální únavou či poruchami spánku. Avšak perfektní je solná lázeň i z kosmetického hlediska. Vaše pokožka po ní bude vyhlazená a jemná.

Infrasauna: užitečný lék proti nachlazení

Zimní nachlazení není nic příjemného. Přitom někomu během chladných dní stačí o chvíli déle otevřené okno, a už leží v posteli s teplým čajem a několika balíčky kapesníčků. Jen trošku slabší imunita či nepříliš velká otužilost jsou nepříjemné i během obvyklé zimy, natož v době covidu, kdy nás z provozu může skutečně vyřadit i obyčejná rýma.

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky. Kromě toho, že jde o velmi příjemnou metodu, může být indická masáž hlavy i prospěšná vašemu zdraví.