Markéta Palatin

Jmenuji se Markéta Palatin a psaní článků je pro mne nejen povoláním, ale i koníčkem. Mohu v něm uplatnit své cenné životní zkušenosti a při studiu podkladových materiálů se zároveň sama mnohému přiučit. Mou specializací je člověk, a to z pohledu zdravotního, alternativního, energetického i kreativního. Věnuji se i oblastem, které jedince ovlivňují, případně tvoří milníky na jeho životní cestě.

Prostřednictvím svých článků se snažím čtenářům zprostředkovat informace v novém pohledu a v nečekaných kombinacích. Řadu metod osobně zkouším.

Mou celoživotní vášní je slovo a s tím související četba. Čerpám zde nejen inspiraci, ale slouží mi i jako forma relaxace. Díky absolvovaní ekonomické fakulty na České zemědělské univerzitě i dlouholeté obchodní pozici jsem schopna zkombinovat analytické myšlení s pocitovou stránkou své osobnosti. Tu neustále trénuje v rámci svých rodinných vztahů.

Své vzdělání pravidelně rozšiřuji o zajímavé semináře z odborné i alternativní oblasti. Vedle zdraví a psychosomatiky jsou mými dalšími zájmy také astrologie, jóga, cestování a práce s energetickými místy v krajině či městě.

Mé myšlenky můžete nalézt také na blogu www.matkadomaci.cz.