Diskuse: Depilace - lunární kalendář

Přidat nový příspěvek
  • Tereza

    14:27 29. 5. 2021 0
    To děkuju za objasnění! ;) Já, ze svýho lajckýho pohledu bych to viděla za značku ideál... Kozoroh-vliv na kůži, depilaci vydrží déle/bude účinější... Tohle nespadá pod lékařský zásah, tak bych v tom neviděla problém....
  • Nikola

    15:48 2. 4. 2021 0
    Dobrý den, hledala jsem v lunárním kalendáři dny vhodné na depilaci/epilaci, ale našla jsem pouze dny, které vhodné nejsou. Chtěla bych se zeptat, v jakém znamení by bylo ideální epilovat voskem...Děkuji :)
    • Dagmar - Spektrum zdraví

      17:22 3. 4. 2021 +3
      Dobrý den, dny vhodné k depilaci jsou v ubývajím Měsíci, ne však ve dnech, kdy Měsíc prochází znamením Kozoroha, který ovlivňuje kůži.
      • Tereza

        01:25 16. 4. 2021 0
        Paní Dagmar, jen tak ze zvědavosti.... Proč je v sekci 'Vliv měsíce na krásu' Kozoroh označen jako nejideálnější pro depilaci? Když to shrnu tak ideálně v ubývajícím, a NE ve Lvu, Panně a Kozorohu? https://www.spektrumzdravi.cz/vliv-mesice/vliv-mesice-na-krasu
        • Ellen

          09:54 1. 5. 2021 +1
          Je tam více nesrovnalostí. Např. v tomtéž Kozorohu je ve "vlivu na krásu" napsáno, že "vodní dny jsou vhodné k lymfodrenážím". Tak nevím, odkdy je Kozoroh vodní znamení...?
          • Tereza

            14:29 29. 5. 2021 +1
            To děkuju za objasnění! ;) Já, ze svýho lajckýho pohledu bych to viděla za značku ideál... Kozoroh-vliv na kůži, depilaci vydrží déle/bude účinější... Tohle nespadá pod lékařský zásah, tak bych v tom neviděla problém....
            • yenna

              14:05 20. 5. 2022 +3
              Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout jaka faze mesice je idealni pro depiaci? Predem Vam velice dekuji. :]