Diskuse: Umělé oplodnění

Přidat nový příspěvek
 • Pavlína

  12:17 18. 2. 2021 0
  Děkuji, za odpovědi. Ještě to zkusíme normálně ale stejně si myslím, že budeme muset zajít na nějaké vyšetření..
 • Pavlína

  11:29 4. 2. 2021 0
  Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s nějakou reprodukční kliknikou? Zkoušíme děťátko ale pořád nic. Kolegyně v práci mě ji doporučovali tak by mě zajímalo jestli i tady s tím někdo nemá zkušenost? Web jsem si sice procházela, ale zajímají mě nějaké postřehy z praxe jak to reálně probíhá. Díky Pavlína
  • Alena

   13:41 16. 2. 2021 0
   Pokud bude vše tak jak má být tak mě dělali pod narkozou jestli mám průchodné vaječníky.Potom se dělá první ivf kde se nasadí hormony a další medikace a odeberou vám vajíčka pod narkozou a spojí je spermii.Hlavně to stojí velké usilí pro ženu a penežní stránka je také hodně velká.Zatím mám po dvou ivf jedno zdravé dítě a 5 embrií jsme měli zamražené a teď už to 3 krát nevyšlo z těch mražených.
  • Alena

   13:36 16. 2. 2021 +2
   Zdravím vás,zkušenosti mám s reprodukční klinikou,byla jsem na umělém oplodnění několikrát,chce to hlavně hodně trpělivosti protože když se to nepodaří tak je to velká bolest na srdci.První vám vezmou krev na štítnou žlázu a na prolaktin,potom vám doktor udělá vyšetření a u partnera rozbor spermiogramu.