Monika Poledníková

Věnuje se především odborné fytoterapii, okrajově aromaterapii. Má vystudovanou Vyšší zdravotnickou školu (dietní sestra), dále pak obor Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové a od září nastupuje na studium Farmacie. Jako bylinářka spolupracovala i s Institutem funkční medicíny a výživy. Nyní má vlastní praxi. Tu kombinuje s masérskými službami a koučinkem (certifikovaný kouč). Učí fytoterapii ve Škole přírodní léčení Tilia. Po celé republice přednáší, pořádá nejrůznější semináře a workshopy. Jako host vystupuje občas v televizních pořadech (ČT, Nova, Seznam TV, regionální TV).

Deset let také pracovala jako šéfredaktorka ve vydavatelství časopisů zaměřených na byliny a alternativní životní styl. Dlouhá léta působila jako rozhlasová (ČRo, Blaník) a televizní (ČT) moderátorka. Nyní okrajově pracuje jako redaktorka a moderátorka zpravodajství (Classic).

A koníčky? In-line bruslení, dlouhé procházky v lese s yorkšírem, dvěma čivavami a dětmi. Krom nich má ještě ráda samotu, cestování a svého muže. Míchá bylinky na čaje, vyrábí přírodní kosmetiku a píše knihu.

Více na: www.monikapolednikova.cz