Erotické masáže a co na nich muže tolik láká?

Erotické masáže jsou velmi populární. Všeobecně však masáže všeho druhu bývají oblíbenou kratochvílí prospěšnou pro zdraví těla a duše. Což však teprve právě erotické masáže, na které muži nedají dopustit! Jedná se o slušnou erotiku či jemnější výraz schovávající prostituci? Omyl! Masérka neposkytuje žádný sex a její klient na ni nesmí sahat. Přesto si přijde na své, a to takovým způsobem, na který jen tak nezapomene.

Erotické masáže tělo na tělo

Jednou z lákavých výhod erotické masáže je to, že masérka nepoužívá jen svoje ruce, ale celé tělo. Aby mohla masírovat svůj objekt celým tělem, je třeba k masáži použít kvalitní olej, nejčastěji přírodní hypoalergenní olej, anebo, v případě takzvané nuru masáže, gel z mořských řas připomínající lubrikant. Povoleno je všechno kromě líbání a soulože, ale dominantní úlohu hraje masérka, která se také jako jediná může svého objektu dotýkat. Ten však na ni nesmí ani sáhnout.

Během erotické masáže jde o celkové uvolnění všech tělesných partií nevyjímaje ani intimní oblasti. Cílem je co nejdelší prodloužení rozkoše, ale není prioritou jako u technik tantrické masáže. Teprve na konci celé báječné procedury, která vám vypne hlavu, dokonale uvolní tělo a způsobí nekonečnou slast, může dojít i k vašemu vyvrcholení.

Krásná masérka a olej jako afrodiziakum během erotické masáže

Erotické masáže jsou vyhledávané především kvůli rozkoši, kterou vám může poskytnout nádherná a přitažlivá žena v sexy prádélku, anebo dokonce i zcela nahá. Žádný muž nezůstane chladným a ke vzrušení mu často stačí už jen pohled na spoře oděnou krasavici, natožpak její smyslné doteky! Uvolnění a navození správného erotična často podpoří i intimní prostředí při svíčkách, nebo použití esenciálních olejů s afrodiziakálními účinky.

mass muzSmyslnou masáž ocení každý muž

 Součástí erotické masáže může být i celková očistná koupel či sprcha s masérkou, a to před zahájením masáže, anebo také po ní.

Erotické masáže: Nuru masáže jsou japonskou tradicí

Mezi oblíbené erotické masáže patří také nuru masáž, která se provádí pomocí speciálního lubrikačního gelu z mořských řas Nori. Ty právě způsobují odpovídající vlhkost a kluznost na pokožce celého těla, po které si masérka krásně zajezdí celým svým tělem a předepsanými pohyby, jež přivedou muže k nejvyšší slasti a odpovídajícímu šílenství. Nuru masáž vyžaduje jisté zkušenosti a praxi masérky, jedná se o tradiční japonskou masáž založenou na konkrétní technice.

Škoda, že nepatří mezi zcela běžnou praxi provádět tyto erotické masáže také ženám. Nikde není řečeno, že by pravidelnými zákazníky erotického salónu měli být pouze muži. I ženy mají právo na rozkoš a jejich přirozená jemnost a smyslnost jim umožňuje si rituální masáž, nuru masáž, anebo tantrickou masáž užít ještě daleko intenzívněji než muži


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

RIGENFORTE kapsle pro růst vlasů 30ks

Doplněk stravy na vlasy, výživu pokožky a nehty s Biotinaxem, vitamíny,…

Cena: 172 Kč  212 Kč 

Glycerin čistý přírodní 150ml Ayumi

100% čistá a přírodní hydratace těla Kožní výhody glycerinu: hluboce…

Cena: 180 Kč  239 Kč 

Mýdlo Visaka 75g

Ájurvédské bylinné mýdlo Svěží pocit po umytí, příjemná limetková…

Cena: 49 Kč  59 Kč 

Nákupní taška ENVIROSAX® Havana

Ekologická nákupní taška vyznačující se kvalitou zpracování a nádherným…

Cena: 149 Kč  229 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte