HARMONY SPA: Tantrické masáže a transformační techniky, Praha

Chcete se zbavit nahromaděného stresu, odpoutat se od každodenních starostí a rozproudit sexuální energii pro kvalitnější intimní život? Tantrická masáž vám přinese do života mnohem více. Navození hluboké relaxace osvobodí tělo, mysl i emoce a přinese nový rozměr prožívání. HARMONY SPA sdružuje profesionály z oboru, kteří se postarají o muže, ženy i páry s veškerou péčí.

Tantrické masáže Praha

Tantrická masáž je vhodná pro každého, kdo bojuje se sebepřijetím, potřebuje se posunout v osobním životě či zapomenout na bolesti duše nebo si chce jen užít čas pro sebe a své potěšení. V úvodu masáže si s masérem či masérkou popovídáte o vašich přáních a potřebách, na základě kterých navrhne profesionál další postup. Nezbytným krokem je i naladění se na stejnou vlnu a otevření mysli. Průběh samotné masáže je individuální záležitost. Může zahrnovat jemné i dynamické doteky, použití masážních pomůcek a další prvky dle domluvy. Hlavní části je celotělová masáž za použití speciálních olejů zakončená hlubokou relaxací a uzavírajícím rituálem.

Transformační práce s tělem

Transformační techniky jsou cestou k objevování i uzdravování těla, duše i vlastní sexuality. Zkušení maséři a masérky vás naučí, jak pracovat s vlastním tělem a dechem, jak přivést do těla více energie a skrze vzrušení zažít další rozměr vědomí a blaženosti.

V HARMONY SPA si lze také užít relaxaci v bylinné koupeli, a to i v páru nebo skupině přátel. Chvilky relaxace si můžete zpříjemnit občerstvením nebo spojit s masáží a dalšími příjemnými procedurami.

Beauty of Rose Natalja Pecháčová

Šumavská 19, 12000 Praha 2 - Vinohrady
734339262
Kosmetika.||Masáže:| - masáž lávovými kameny| - čokoládová masáž.|||

Thi Ngoc Ha Nguyen Thajské masáže

Francouzská 6, 12000 Praha 2
773918777
Thajská masáž patří mezi nejstarší druhy masáží. Spojují se v ní prvky masáže, akupresury a jógy a pro její provádění je tedy nezbytná odborná kvalifikace. Masážní studio Thi Ngoc Ha Nguyen Praha 2 je zaměřeno na thajské masáže prováděné dle prastarých pravidel, dostane se vám tedy profesionální péče o tělo i mysl.

Alena MATEKOVÁ

Vinohradská 73, 12000 Praha 2
222724516
Masáže, kosmetické studio, sauna, posilovna, taneční aktivity, cvičení pro těhotné a další služby najdete ve Studiu R Plus v Klánovické ulici na Praze 9. Využít můžete jak fitness centrum, relaxační zónu určenou pro masáže a fyzioterapie, tak i pronájem sportovních hal a tělocvičen pro pořádání sportovních akcí i pravidelných tréninků.

Jitka Foučková

Klánovická 60, 19800 Praha 9
775393564
Masážní studio Jitka Foučková sídlí na Praze 9 a zabývá se hned několika druhy relaxačních, sportovních a regeneračních masáží: klasická masáž masáž lávovými kameny masáž pro těhotné indická masáž hlavy medová masáž Dále provádíme také depilace cukrovou pastou Pandhy´s a zeštíhlující a parafínové zábaly.

Nejlepší sirupy do kávy si vyrobíte sami doma a za pár korun

No, pro mne je káva KÁVA a měla by i kávou zůstat, tj. s čistou chutí a vůní kávy. A že cukr do kávy nepatří? ...

Entezopatie

Dobrý den p. Jano jsem na tom stejně, bolesti,které mám snad všude. Jak jste vy na tom ?Příspěvek je starý 4 r...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/