V Relaxačním Salonu Julie nabízíme komplexní služby a kvalitní produkty pro péči o tělo. Zaměřujeme se na ženy, které mají opravdový zájem pečovat o své zdraví, fyzickou i duševní krásu. Regenerační procedury provádíme za použití přírodních, prověřených přípravků. Využít můžete i příležitosti zúčastnit se prožitkových seminářů a relaxačních víkendů, kde získáte spoustu zážitků i přátel, vrátíte se zdravější, omládlé a plné nové energie.

Masáže

Provádíme celou řadu relaxačních a regeneračních masáží, které pomáhají s bolestí pohybového aparátu i odbourání nahromaděného stresu. Uvolněním fyzických i psychických bloků účinnými masážními metodami také nastartujete samouzdravovací proces organismu a můžete se zbavit i vleklých obtíží. Masáže jsou také účinnou pomocí v boji proti celulitidě či otokům.

Péče o pleť

Pravidelná péče o pleť je nezbytná, chcete-li si uchovat mladistvý a zdravý vzhled až do vysokého věku. V našem relaxačním salonu provádíme lymfatickou masáž obličeje a dekoltu a manuální lifting obličeje, a poradíme i s výběrem šetrné kosmetiky vhodné pro váš typ pleti.

Masážní salon

Cvičení pro radost a zdraví

Rehabilitační cvičení SM systém se provádí s pružným lanem a je zaměřeno na léčbu a prevenci bolestí zad, odstranění deformit páteře, úpravu vadného držení těla, bolesti kloubů a další problémy pohybového aparátu. Efektivní cvičení je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie.

Harmonizace organismu 

Poradíme vám, jak používáním účinných metod a preparátů harmonizovat tělo i mysl a pečovat o optimální funkci vnitřních orgánů. Podpoříme samoléčebné schopnosti organismu, aby nic nebránilo v proudění životní energie.

Semináře, přednášky a relaxační víkendy

Pořádáme pravidelné akce, na kterých se dozvíte zajímavé informace o zdraví a metodách samoléčení, podstoupíte zkrášlující a kosmetické procedury, uvolňující masáže, pedikúru, manikúra a další relaxaci. Na seminářích se zaměříme na probuzení ženské energie, meditaci a metody sebepoznání.

Detoxikační balíčky

Detoxikace organismu je pro nastartování zdravého životního stylu a sampouzdravovacího procesu nezbytná. Naše detoxikační balíčky sestavujeme na míru dle individuálních potřeb a problémů. Najdete zde lymfatické a anticelulitidní masáže, koupele a zábaly, produkty pro vnitřní očistu, výživové poradenství i procedury na podporu trávení, odtoku lymfy a optimalizaci krevního oběhu.  

Relaxační salon Julie si klade za cíl pomáhat ženám v péči o zdraví a krásu těla i duše.