Hubnoucí loď urychlí úbytek kil

img

Trápí vás přebytečná kila a snažíte se zhubnout? Pravidelně cvičíte, jíte zdravě, ale výsledky se dostavují pomaleji, než byste čekali? A co si takhle hubnutí trochu urychlit? S úbytkem kil vám pomůže revoluční hubnoucí loď. Že jste o ní ještě neslyšeli? Pak si pojďme vysvětlit, k čemu slouží.

Co je to hubnoucí loď?

Hubnoucí loď neboli SpaceShip Reborn představuje druhou a vylepšenou variantu přístroje Losing Weight. Díky nejmodernějším technologiím pomáhá odstraňovat tuk v problémových partiích. Název přístroje je odvozen od jeho tvaru, který připomíná vesmírnou loď. Hubnoucí loď se dá také připodobnit k systémům sloužícím na solární opalování. Princip fungování je ale odlišný.

Loď na hubnutí funguje na základě infračerveného záření uvnitř lodi. Silné světlo prohřeje vybraný úsek těla ošetřovaného na maximum. Díky tomu se začne kůže prokrvovat a dochází ke štěpení tukových vrstev. Kromě prokrvení napomáhá vysoká teplota uvnitř přístroje i ke zvýšenému pocení. Přístroj umožňuje zaměřit se během terapie na různé části těla, jako jsou stehna, břicho, zadní partie nebo na jakoukoliv jinou problémovou oblast.

Další výhodou hubnoucí lodi je, že kombinuje fyzický i psychický benefit. Kromě toho, že se klienti po procedurách cítí lehčí a výsledky si mohou lehce ověřit, s sebou terapie hubnoucí lodi nese i další pozitivum. Tím je duševní očista a psychické uvolnění. Při proceduře se ošetřovaný maximálně uvolní, a díky teplu uvnitř přístroje získává pocit blaha a pocit celkového uvolnění.

NÁŠ TIP:

Přečtěte si také článek Vibrační plošina - užitečná pomůcka na hubnutí, nebo jen reklamní trik?

Jak hubnutí v přístroji funguje?

 • přístroj je určený pro ženy i muže všech věkových kategorií (důležitá je schopnost snést vyšší teplotu jako například v sauně)
 • procedura trvá 30 až 40 minut, záleží na konkrétním salónu nebo vzájemné dohodě
 • ošetření je možné aplikovat na různé části těla mimo hlavu, největší výsledky ale terapie vykazuje při zaměření se na stehna, oblast břicha, boky nebo zadní část těla
 • klienti mohou zaznamenat úbytek váhy až do výše 4 kilogramů a objemu centimetrů v rozsahu od 1 do 6 centimetrů
 • nejúčinnější je dlouhodobá terapie o počtu 3 až 5 procedur

Jaké jsou hlavní účinky terapie?

 • úbytek kilogramů a centimetrů v pase, přes boky nebo kolem obvodu stehen
 • prokrvení těla, krátkodobé zrychlení metabolismu a nově získaná energie
 • odplavování škodlivých toxinů z těla a zabránění usazovaní těžkých škodlivých kovů v těle, a to díky vysoké teplotě uvnitř přístroje
 • terapie může pomáhat napnout a vylepšit pleť, což s sebou přináší zlepšení nedokonalostí pleti
 • vysoká teplota napomáhá k odstranění bolesti v zádech, v některých případech dokonce může terapie zlepšovat problémy s artritidou nebo s revmatizmem
 • přístroj může pomáhat napravovat svalová a nervová onemocnění

Jaké mohou být vedlejší účinky hubnoucí lodi?

Stejně jako při užívání léků, i při této terapii platí, že s sebou může nést vedlejší účinky. Díky vysoké teplotě působí hubnoucí loď podobně jako sauna. Tam se tělo člověka prohřeje tak, že v případě nastupujícího onemocnění typu chřipka, může sauna nemoc urychlit. Stejně tak po sauně míváme vysušenou, leckdy až zhoršenou pleť. A podobné účinky může mít i hubnutí v revolučním přístroji. Některé ženy si po proceduře stěžují na zvýšený výskyt pupínků nebo na zhoršení akné. Terapie může skončit i lehkou vyrážkou, případně alergickou reakcí.  Jedná se ale spíše o výjimečné případy, proto není třeba se jich předem bát.

Hubnoucí loď - jaká je cena terapie?

Cena za hubnutí v kosmické lodi záleží na počtu procedur. Obvykle se ale částka za jednu terapii, která trvá většinou 30 až 40 minut, pohybuje okolo pěti set až šesti set korun. Hubnoucí loď se ale dost často objevuje na různých slevových portálech. Pokud si tedy nejste jistí, že chcete do procedury investovat napoprvé tolik peněz, a chcete si proceduru spíše vyzkoušet, zapátrejte na internetu. Už po první návštěvě salónu byste měli poznat, zda na vás procedura hubnoucí lodi funguje, nebo jestli by byly další návštěvy jen vyhazováním peněz. A pokud zjistíte, že díky hubnoucí lodi kila ubývají, doporučuje se v celkovém součtu 3 až 5 procedur, díky kterým by měl být efekt zeštíhlení maximální.

Funguje opravdu hubnoucí loď?

V internetových diskuzích se objevují různé názory. Mince má zkrátka dvě strany i u hubnoucí lodi. Jedna skupina lidí by na přístroj nedala dopustit a jako argument používá příklad z praxe, tedy kolik kil a za jak dlouhou dobu díky terapii zhubli. Jiní říkají, že se jim díky terapii podařilo hubnutí podpořit, ale museli výrazně zvýšit příjem tekutin během dne. Mezi další názory patří ten, že zhubnout je díky proceduře možné, ale jen krátkodobě, tedy s jojo efektem. No a protipólem k celé komunitě je zkušenost, že hubnoucí lodí není možné shodit kila vůbec.

Stejně jako obecně v životě, i tady platí poučka, že bychom si měli na všechno snažit udělat vlastní názor. Nemá tedy valný smysl jen opakovat názory jiných, že terapie stoprocentně funguje nebo naopak. Lepší je si proceduru vyzkoušet a na základě toho ji potom buď zopakovat, případně nikoliv.

Na co si dát u hubnoucí lodi pozor?

Podvodníci si málokdy nechají ujít dobrou příležitost k vyloudění peněz ze zákazníků. A tak nevynechali ani hubnoucí loď. Na internetu se objevilo mnoho zpráv o tom, že se některé přístroje falšují, a tím pádem potom nefungují správně. Od pravých hubnoucích lodí jsou ale k nepoznání, a tak si laik drobného rozdílu nejspíš ani nevšimne. A jak se tedy proti padělatelům bránit? Doporučujeme vybírat si jen a pouze ověřené salóny, kde mají s procedurou prokazatelné zkušenosti. Jen tak se vyhnete tomu, že byste zaplatili několik set korun za jízdu v předražené, ale nefunkční kosmické lodi.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!
Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.