Každý člověk je originál, a to i z hlediska stravování a hubnutí. Každému funguje metabolismus trochu jinak, má jiná potravinová omezení, jiný životní styl i režim dne. Proto je i při sestavování jídelníčku na hubnutí potřeba brát v potaz nejen věk a aktuální hmotnost, ale všechny okolnosti, aby bylo hubnutí účinné a nezatěžovalo zbytečně organismus.

Výživoví specialisté ze společnosti Zdravé stravování s.r.o. mají bohaté zkušenosti a vytvoří vám stravovací program na míru.

Krabičková dieta nastartuje metabolismus

Krabičková dieta je sestavená tak, aby tělo dostalo všechny potřebné živiny s ohledem na to, zda máte sedavé zaměstnání, jste maminka na mateřské, aktivní sportovec nebo potřebujete naopak zdravě přibrat. Uvidíte, že při hubnutí můžete mít spoustu energie do života. Tuto energii pak můžete využít na další podporu hubnutí, pro začátek stačí vyrazit na pravidelné procházky nebo si jít zaběhat. 

Součástí krabičkové diety je také efektivní relaxace. Že na odpočinek nemáte čas? Zkuste si spočítat, kolik času ušetříte nákupem surovin, vymýšlením jídelníčku, vařením, uklízením kuchyně, počítáním kalorií a hledáním informací o správné skladbě jídelníčku. Krabičková dieta vám ušetří několik hodin týdně, které můžete využít jen pro sebe a svůl cíl - zdravé hubnutí

Co vám může přinést krabičková dieta?

  • Zdravé hubnutí bez jo-jo efektu
  • Zpevnění postavy a redukci celulitidy
  • Start do nového, zdravějšího a šťastnějšího života
  • Spoustu energie k pohybové aktivitě urychlující hubnutí
  • Čau uspořený na nákupech, přípravě jídla a počítání kalorií
  • Nové chutě, které krabičková dieta zaručeně nabízí