Hana Němcová: Studio redukce váhy a zdraví, Horní Slavkov

Toužíte po tom být štíhlejší a zdravější a stále se vám nedaří dosáhnout vysněného cíle? Nadváha má negativní dopady na zdraví a měla by se řešit. Zdravý životní styl není cílem, ale cestou, proto zapomeňte na jednorázové diety, které jsou většinou pouze krátkodobým řešením, a většinou vedou jen k jo-jo efektu. Zaměřte se na změnu svých nezdravých návyků a celistvý přístup k hubnutí. Studio redukce váhy a zdraví Hany Němcové vám s proměnou životního stylu pomůže.

Zdravé jídlo je pro redukci váhy zásadní

Cítíte se unavení a bez energie? Věřte, že na vině může být vaše strava. Pokud žijete ve stresu, nestíháte pravidelně jíst nebo důležitost kvality jídla podceňujete, může se to podepsat na vaší fyzické i psychické kondici. Civilizační nemoci, jakými jsou náchylnost k zánětům, únava, cukrovka či vysoký krevní tlak, bývají důsledkem nedostatečného příjmu vitamínů a minerálů, které nám v jídelníčku chybí. Proto je naprostým základem zdravé jídlo.

Pokud chcete udělat něco pro sebe a své zdraví, obraťte se na Studio redukce váhy a zdraví. Hana Němcová má s hubnutím bohaté zkušenosti, pomohla mnohým klientům a ráda pomůže i vám. Poradí jak v oblasti zdravého jídla, tak samotného hubnutí.

Usilujte o hubnutí s trvalým efektem

Snažíte se zhubnout, ale zatím stále marně? Vyzkoušeli jste různé diety, ale žádná vám nepomohla k trvalým výsledkům? Pokud chcete zhubnout jednou pro vždy, na diety zapomeňte. Řešením je vyvážené a zdravé jídlo s dostatečným obsahem vitamínů a minerálů a dalších potřebných živin.

Odměnou za konzumaci zdravého jídla a vyvážený jídelníček vám bude nejen štíhlá postava, ale také dostatek energie. Zabráníte vypadávání vlasů a lámání nehtů, zlepší se vám pleť a budete se cítit celkově lépe. Pokud si nejste jistí, kde a jak začít správně přemýšlet o jídle a o zdravém životním stylu, pomůže vám Studio redukce váhy a zdraví. Veškeré informace o uplatňovaných přístupech i zkušenostech s redukcí hmotnosti naleznete na internetových stránkách zmiňovaného studia.

JK studio Karlovy Vary - bezbolestná liposukce, Vacushape

U Koupaliště 874/18, 360 05 Karlovy Vary
JK studio Karlovy Vary vám přináší nejen velmi oblíbený Vacushape. Mezi naše produkty a služby patří také neinvazivní bezbolestnáliposukce, turbosolárium, Collarium, Trislim, vibrační plošina nebo například lymfatická přístrojová masáž. najdete u nás také kardio zónu, Body Roll a zajistíme vám také měření na diagnostické váze nebo prodej solární kosmetiky.

NATURHOUSE - výživové poradenství Břeclav

Sady 28.října 6, 690 02 Břeclav
+420 513 034 274
Poskytujeme výživové poradenství a služby dietologa. Chtěli byste i vy řešit problémy s hubnutím? Objednejte se k nám na konzultaci, pomůžeme vám.

Zdravé hubnutí pod vedením dietologa Mgr. Radka Němce

Schwaigrova 572/II, 377 01 Jindřichův Hradec
Dietologické Centrum Mgr. Radka Němce je zařízení specializované na hubnutí a výživové poradenství na míru. Uplatňujeme vlastní, účinnou a prověřenou metodu porovnání individuálních znaků, jakými jsou kromě věku, pohlaví a zdravotních obtíží např. i zaměstnání, zájmy, biorytmus, somatotyp a další faktory. Zdravé hubnutí touto metodou nedává šanci obávanému jo-jo efektu ani celulitidě.  Hubnutí s dietologem přináší skutečné výsledky Dietolog Mgr. Radek Němec je uznávaným specialistou a objevitelem metody porovnání individuálních znaků. Klienti, kteří mají zájem o efektivní hubnutí, se díky odbornému poradenství naučí správnému stravování, dostanou vypracovaný podrobný dietní a cvičební plán s ohledem na své časové i pohybové možnosti, a především nastartují zdravý životní styl, který je pro udržení optimální váhy nezbytný.  Hubnutí pod taktovkou zkušeného dietologa vás bude bavit! 

PhDr. Zuzana Kojzarová: Detoxikační náplasti a náplasti na hubnutí

Smolov 40, 345 25 Hostouň u Horšovského Týna
+420 777 306 292
Detoxikační náplasti BioMagick jsou bezpečnou, neinvazivní metodou detoxikace organismu, která je nedílnou součástí efektivního hubnutí. Certifikované detoxikační náplasti obsahují účinné látky, které nalepením na plosky chodidel podporují vylučování toxinů, revitalizují organismus, optimalizují krevní oběh a posilují nervový systém. V e-shopu www.detoxikacni-naplasti.net nabízíme detoxikační náplasti, náplasti na hubnutí a extrakty z léčivé houby Reishi.  Detoxikační náplasti podporují zdraví i hubnutí Na chodidlech se nachází více než 60 akupunkturních bodů propojených s orgány celého těla. Detoxikační náplasti působí právě na tyto body, absorbují toxické látky z organismu a mají velmi pozitivní vliv na zdraví. Detoxikace organismu je velmi důležitá nejen pro nastartování optimálního fungování všech jeho částí, ale také pro hubnutí. O více pozitivních účincích na zdraví se dozvíte na webových stránkách věnovaných detoxikačním náplastem a náplastem na hubnutí. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru