Zdravé hubnutí pod vedením dietologa Mgr. Radka Němce

Dietologické Centrum Mgr. Radka Němce je zařízení specializované na hubnutí a výživové poradenství na míru. Uplatňujeme vlastní, účinnou a prověřenou metodu porovnání individuálních znaků, jakými jsou kromě věku, pohlaví a zdravotních obtíží např. i zaměstnání, zájmy, biorytmus, somatotyp a další faktory. Zdravé hubnutí touto metodou nedává šanci obávanému jo-jo efektu ani celulitidě. 

Hubnutí s dietologem přináší skutečné výsledky

Dietolog Mgr. Radek Němec je uznávaným specialistou a objevitelem metody porovnání individuálních znaků. Klienti, kteří mají zájem o efektivní hubnutí, se díky odbornému poradenství naučí správnému stravování, dostanou vypracovaný podrobný dietní a cvičební plán s ohledem na své časové i pohybové možnosti, a především nastartují zdravý životní styl, který je pro udržení optimální váhy nezbytný. 

Hubnutí pod taktovkou zkušeného dietologa vás bude bavit! 

JK studio Karlovy Vary - bezbolestná liposukce, Vacushape

U Koupaliště 874/18, 360 05 Karlovy Vary
JK studio Karlovy Vary vám přináší nejen velmi oblíbený Vacushape. Mezi naše produkty a služby patří také neinvazivní bezbolestnáliposukce, turbosolárium, Collarium, Trislim, vibrační plošina nebo například lymfatická přístrojová masáž. najdete u nás také kardio zónu, Body Roll a zajistíme vám také měření na diagnostické váze nebo prodej solární kosmetiky.

NATURHOUSE - výživové poradenství Břeclav

Sady 28.října 6, 690 02 Břeclav
+420 513 034 274
Poskytujeme výživové poradenství a služby dietologa. Chtěli byste i vy řešit problémy s hubnutím? Objednejte se k nám na konzultaci, pomůžeme vám.

PhDr. Zuzana Kojzarová: Detoxikační náplasti a náplasti na hubnutí

Smolov 40, 345 25 Hostouň u Horšovského Týna
+420 777 306 292
Detoxikační náplasti BioMagick jsou bezpečnou, neinvazivní metodou detoxikace organismu, která je nedílnou součástí efektivního hubnutí. Certifikované detoxikační náplasti obsahují účinné látky, které nalepením na plosky chodidel podporují vylučování toxinů, revitalizují organismus, optimalizují krevní oběh a posilují nervový systém. V e-shopu www.detoxikacni-naplasti.net nabízíme detoxikační náplasti, náplasti na hubnutí a extrakty z léčivé houby Reishi.  Detoxikační náplasti podporují zdraví i hubnutí Na chodidlech se nachází více než 60 akupunkturních bodů propojených s orgány celého těla. Detoxikační náplasti působí právě na tyto body, absorbují toxické látky z organismu a mají velmi pozitivní vliv na zdraví. Detoxikace organismu je velmi důležitá nejen pro nastartování optimálního fungování všech jeho částí, ale také pro hubnutí. O více pozitivních účincích na zdraví se dozvíte na webových stránkách věnovaných detoxikačním náplastem a náplastem na hubnutí. 

Analýza těla a bezbolestná liposukce České Budějovice Carmen & clinic

Galerie DVOŘÁK                              Nám. Přemysla Otakara II 123/36, 370 01 České Budějovice
+420 724 004 337
Studio Carmen & clinic se zaměřuje na redukci hmotnosti pomocí bezbolestné liposukce, zdravý životní styl a kosmetická ošetření celého těla. Jednou se služeb, které vám pomohou k nastartování zdravějšího života a štíhlé postavě, je i analýza těla, ze které se dozvíte spoustu užitečných informací o svém zdravotním stavu. majitelkou kosmetického salonu je Iveta Plemlová, která mimo jiné vede i program hubnutí s hercem Václavem Svobodou (Lumír Nykl ze seriálu Ulice).   Podrobná analýza těla odhalí skrytá nebezpečí Ať už trpíte nadváhou, bolestmi různého charakteru, špatným trávením, nebo se chcete pouze dozvědět více o svém organismu, je analýza těla ideální metodou. Na základě analýzy těla se dozvíte, kolik tělesného tuku sebou nosíte vč. nebezpečného útrobního tuku, kolik máte na sobě svalové hmoty, kolik vody, bílkovin a minerálů obsahuje váš organismus, hodnoty BMI, PBF a WHR, a další informace potřebné k nastavení optimálního výživového a sportovního režimu.  Carmen & clinic dále nabízí také lymfodrenáže, kavitaci, bezbolestnou liposukci přístrojem IMPACT, zeštíhlující zábaly, kosmetické ošetření galvanickým přístrojem a další procedury. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru