Systém asistovaného hubnutí®: komplexní metoda pro redukci hmotnosti a zlepšení zdraví

Trápí vás nadváha, se kterou už několik let marně bojujete? Pokud za sebou máte několikrát opakovaný jojo-efekt a projevují se u vás různé zdravotní potíže, je na čase zhubnout jednou provždy. Systém asistovaného hubnutí® je komplexní metoda, která pomáhá se snížením nadváhy.

Jde o propracovaný soubor praktických opatření od denní komunikace s klientem přes konkrétní pokyny co má udělat, které zaručují přesný denní sestup hmotnosti. Při úpravě jídelníčku se pracuje se všemi základními potravinami, žádné se nevylučují a během redukce hmotnosti se rozhodně nehladoví.

Systém asistovaného hubnutí® pod vedením odborníků

Společnost Systém asistovaného hubnutí® založila v roce 2006 diplomovaná nutriční terapeutka Lenka Náměstková, DiS. Spolupracuje s řadou dalších terapeutů, kteří uplatňují principy Systému asistovaného hubnutí®. Pokud vás trápí nadváha, navštivte jednu z mnoha provozovaných poboček. V současné době jsou k dispozici pobočky ve městech Benátky nad Jizerou, Nová Paka, Kolín, Plzeň, Nymburk, Mariánské Lázně, Vrchlabí, Praha 2 a Praha 6.

Jak funguje Systém asistovaného hubnutí®

Při řešení nadváhy a zdravotních problémů se uplatňuje velké množství poznatků z biochemie, které jsou využity tak, aby přinášely kýžený výsledek. Jak Systém asistovaného hubnutí® funguje? Spolupráce s klientem začíná první edukační schůzkou, během které jsou vysvětleny všechny principy stravování i redukce hmotnosti a také způsob sestavování jídelníčku. Po první edukaci se buď rozhodne vzít hubnutí do vlastních rukou, nebo se zapojíte právě do Systému asistovaného hubnutí®.

V takovém případě probíhá denně poradenství, kontrola jídelníčků i kontrola redukce. Klient se tak může opřít o zkušenosti odborníka v reálném čase, zeptat se ho na vše potřebné a vyhnout se častým chybám, kterých se mnozí s nadváhou při hubnutí dopouští. Chcete-li zhubnout natrvalo a zdravě a být pod kontrolou zkušených nutričních terapeutů, zapojte se do Systému asistovaného hubnutí® i vy.

JK studio Karlovy Vary - bezbolestná liposukce, Vacushape

U Koupaliště 874/18, 360 05 Karlovy Vary
JK studio Karlovy Vary vám přináší nejen velmi oblíbený Vacushape. Mezi naše produkty a služby patří také neinvazivní bezbolestnáliposukce, turbosolárium, Collarium, Trislim, vibrační plošina nebo například lymfatická přístrojová masáž. najdete u nás také kardio zónu, Body Roll a zajistíme vám také měření na diagnostické váze nebo prodej solární kosmetiky.

NATURHOUSE - výživové poradenství Břeclav

Sady 28.října 6, 690 02 Břeclav
+420 513 034 274
Poskytujeme výživové poradenství a služby dietologa. Chtěli byste i vy řešit problémy s hubnutím? Objednejte se k nám na konzultaci, pomůžeme vám.

Zdravé hubnutí pod vedením dietologa Mgr. Radka Němce

Schwaigrova 572/II, 377 01 Jindřichův Hradec
Dietologické Centrum Mgr. Radka Němce je zařízení specializované na hubnutí a výživové poradenství na míru. Uplatňujeme vlastní, účinnou a prověřenou metodu porovnání individuálních znaků, jakými jsou kromě věku, pohlaví a zdravotních obtíží např. i zaměstnání, zájmy, biorytmus, somatotyp a další faktory. Zdravé hubnutí touto metodou nedává šanci obávanému jo-jo efektu ani celulitidě.  Hubnutí s dietologem přináší skutečné výsledky Dietolog Mgr. Radek Němec je uznávaným specialistou a objevitelem metody porovnání individuálních znaků. Klienti, kteří mají zájem o efektivní hubnutí, se díky odbornému poradenství naučí správnému stravování, dostanou vypracovaný podrobný dietní a cvičební plán s ohledem na své časové i pohybové možnosti, a především nastartují zdravý životní styl, který je pro udržení optimální váhy nezbytný.  Hubnutí pod taktovkou zkušeného dietologa vás bude bavit! 

PhDr. Zuzana Kojzarová: Detoxikační náplasti a náplasti na hubnutí

Smolov 40, 345 25 Hostouň u Horšovského Týna
+420 777 306 292
Detoxikační náplasti BioMagick jsou bezpečnou, neinvazivní metodou detoxikace organismu, která je nedílnou součástí efektivního hubnutí. Certifikované detoxikační náplasti obsahují účinné látky, které nalepením na plosky chodidel podporují vylučování toxinů, revitalizují organismus, optimalizují krevní oběh a posilují nervový systém. V e-shopu www.detoxikacni-naplasti.net nabízíme detoxikační náplasti, náplasti na hubnutí a extrakty z léčivé houby Reishi.  Detoxikační náplasti podporují zdraví i hubnutí Na chodidlech se nachází více než 60 akupunkturních bodů propojených s orgány celého těla. Detoxikační náplasti působí právě na tyto body, absorbují toxické látky z organismu a mají velmi pozitivní vliv na zdraví. Detoxikace organismu je velmi důležitá nejen pro nastartování optimálního fungování všech jeho částí, ale také pro hubnutí. O více pozitivních účincích na zdraví se dozvíte na webových stránkách věnovaných detoxikačním náplastem a náplastem na hubnutí. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Zvonkohra se zvonečky a korálky malá, Namasté

Originální zvonkohra do bytu i na zahradu
Cena:
390