Aquahealing pro léčbu i relaxaci

img

Milujete vodu, anebo se jí bojíte? Aquahealing je metoda, která udělá na těle i duši dobře každému. Voda je základní živel, který patří k lidskému tělu i k životu. Náš organismus je z většiny tvořen vodou. Bez vody vydržíme naživu maximálně tři dny, vodou se umýváme a čistíme zvenčí i zevnitř, ve vodě plave dítě při svém vývinu v děloze. Vodou se ale také léčíme.

Právě aquahealing je terapie ve vodě, která nám může pomoci s mnoha bloky a zraněními naší duše.

Čtěte také:

Zázrak jménem pitná voda. 7 nečekaných důvodů, proč nám pití vody prospívá

Terapie vodou pomocí relaxačních technik

Voda je základ našeho života. Už malé miminko v děloze si blaženě plave v plodové vodě, která jej konejší. Terapie vodou nám umožňuje vnímat vodu všemi smysly a přijímat její léčivé doteky, které nám mohou přinést dokonalé uvolnění. Tato relaxace na vodní hladině je nenahraditelná. Technika zvaná aquahealing probíhá v příjemně teplé vodě o teplotě asi 34°C. Propojuje hned několik technik – shiatsu, tanec i kraniosakrální terapii. Léčivé doteky pomáhají uvolňovat emoce a léčit dávná zranění naší duše.

Aquahealing je metoda spadající pod vodoléčebné techniky. Vyzkoušejte některou z nich!

Cílem zkušeného terapeuta je dokonalé uvolnění člověka, který zcela vypne hlavu a nechává vnímat a přirozeně léčit své tělo. Voda dokáže přenášet energii a pomáhá navodit patřičnou rovnováhu i pocit bezpečí. Bývá spojována nejen s lidskými emocemi, ale také s hloubkami našeho podvědomí, kde se ukrývá opravdu ledacos. Není však třeba se bát. I když se s vámi bude terapeut potápět pod hladinu, pokud k němu budete mít plnou důvěru, a kolíček na nose, opravdu nic se vám nemůže stát. Doba terapie trvá zhruba jednu hodinu.

Aquahealing léčí zdravotní potíže těla i duše

Pokud se odevzdáte do rukou člověka, kterému věříte, může vám prostřednictvím terapie pomoci s mnohými zdravotními problémy, které se týkají vašeho těla i duše. Léčba vodou se prováděla od nepaměti. Můžete se například zbavit traumatem způsobeného strachu z vody, napětí ve svalech, bolestí kloubů a páteře nebo třeba i zablokovaných žeber. Váš život se zlepší o sto procent – bude mnohem příjemnější, uvolněnější a radostnější, protože i vy právě takoví po terapii budete.

voda zena lecba

Mohou zmizet vaše problémy se spánkem, nervozita, deprese, chronická únava nebo naopak hyperaktivita, psychosomatické obtíže, neurózy a podobně. Zkrátka a dobře, vaše tělo se srovná a voda v něm nastolí harmonii a rovnováhu. Nebojte se aquahealing vyzkoušet, je to oblíbená novinka, která už pomohla mnoha lidem.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!
Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.