Nabídku sortimentu lékárny přizpůsobujeme podle potřeb zákazníků i místní kliniky. Proto nás těší velké množství spokojených stálých klientů, kteří se k nám pravidelně vracejí. 

Široký sortiment léčiv a doplňků stravy

Důležitou součástí nabídky každé lékárny jsou léčiva. Disponujeme širokým sortimentem originálních firem i generik. Zákazníkům jsou k dispozici léčiva ve volném prodeji, stejně jako léčiva na předpis. K zakoupení jsou rovněž i parafarmaka a očkovací látky. Podle požadavků zákazníků a ambulancí polikliniky zabezpečujeme rovněž léčiva, dodávaná v rámci mimořádných dovozů či řízených distribučních kanálů. 

Mimo to zajišťujeme prodej doplňků stravy, od výživových doplňků pro sportovce přes pestrou nabídku léčivých bylinných čajů až po kvalitní kosmetiku. S výběrem konkrétního produktu vždy poradíme a v závislosti na individuálních potřebách doporučíme adekvátní a cenově dostupné řešení. Kromě lékárny v Rožnově pod Radhoštěm provozujeme také výdejnu léků v obci Dolní Bečva. Díky nám mají místní obyvatelé bezproblémový přístup ke zdravotnickým potřebám přímo v místě svého bydliště.

Sortiment a služby lékárny RUBUS

  • Volně prodejné léky a léčiva, vydání léků na předpis
  • Čaje, bylinné směsi a doplňky stravy (vč. výživy pro sportovce, maminky s dětmi atd.)
  • Kvalitní kosmetika Bioderma, Eucerin a Doliva pro všechny typy pleti
  • Odborné poradenství kvalifikovaného personálu
  • Bezplatné měření krevního tlaku přímo v prostorách lékárny

Oddělení zdravotnických potřeb

Díky stále se rozrůstající nabídce zdravotnického materiálu jsme v naší lékárně v Rožnově pod Radhoštěm vyčlenili samostatné oddělení zdravotnických potřeb. V rámci rozšířené nabídky jsou zákazníkům k dispozici nejen běžné zdravotnické potřeby, ale také zdravotní obuv či ortopedické pomůcky

Za více než 20 let jsme vybudovali lékárnu s přidanou hodnotou. Kromě samotného prodeje zdravotnických potřeb a zdravotnického materiálu pomáháme řešit konkrétní problémy našich zákazníků, kteří se na nás s důvěrou obrací se svými problémy. V lékárně provozujeme i poradnu při odvykání kouření, v rámci které jsme pomohli mnohým zbavit se tohoto nešťastného zlozvyku.