Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. A co je hlavní, jsou i zdravé a levné. Připravili jsme si pro vás tři skvělé tipy, vyzkoušejte je. Číst článek

Detox organismu vlije novou energii do žil. Jaké metody používaly naše babičky?

Detox organismu je vhodné podstoupit, pokud se cítíte dlouhodobě unavení, jste často nemocní a máte oslabenou imunitu. V rámci detoxikace se zbavíte všech toxinů, které se za dlouhá léta ve vašem organismu hromadily. Své vlivy nemá jen jídelníček, ale také to, zda kouříte nebo v jakém prostředí žijete. Inspirujte se babskými radami, díky nimž budete jako znovuzrození.

Bolest v krku dokáže potrápit. Vyzkoušejte babské rady, které pomohou urychlit léčbu

Bolest v krku se může vyskytnout nejen v souvislosti s angínou. Často provází i jiné nemoci respiračního charakteru. K úlevě zaručeně pomohou specifické medikamenty z lékárny. Koupit si můžete pastilky anebo kloktadla. Existují však i jiné možnosti. Vyzkoušejte třeba přírodní produkty a osvědčené rady našich babiček.

Domácí perníkové koření ve třech různých kombinacích

Domácí perníkové koření dodá vašemu pečivu nenahraditelnou vůni i chuť. Piškot nebo medové perníčky si s voňavou směsí skořice, hřebíčku, badyánu, nového koření a třeba i zázvoru můžete připravit kdykoliv v roce, nejen na svátky vánoční. Představíme vám několik kombinací, které uvítá každý, kdo rád peče.

Staročeské buchty 4x jinak aneb vzpomeňme si na pečení našich babiček

Staročeské buchty vás zavedou zcela jistě do vzpomínek na bezstarostné dětství. Mnohým lidem se určitě vybaví na jazyku se rozplývající koláče či jiné sladké pečivo od babiček. Cítíte tu omamnou vůni? Připomeňte si ji s těmito unikátními babičkovskými recepty a upečte ty nejlepší buchty pod sluncem!