Lázně

img

Nevěra v lázních není nic neobvyklého. Sex v lázních lidé mnohdy využívají pravidelně

Představa pobytu v lázních může být pro řadu lidí poměrně nelákavá. Co můžeme v lázních očekávat? Ozdravné procedury, masáže, koupele a zábaly,…

Lázně jsou v představách mnoha lidí místem, kam jezdí zejména starší pacienti léčit své neduhy. Spousta lázeňských návštěvníků zde ale vyhledává mnohem víc než jen léčebné procedury. Neodmyslitelnou složkou lázeňského pobytu jsou procházky po kolonádě, vysedávání v kavárnách a vinárnách nebo protančené večery. Lázně jsou tak ideálním místem pro poznávání nejen nových lidí ale místu nahrává také nevěra v lázních a sex v lázních. Na své si zde ale přijdou i všichni, kteří hledají jen zábavu na pár dní a nocí. Milostné radovánky zkrátka k lázním patří stejně jako třeba léčivé minerální prameny.

Lázně dávno nejsou jen o léčení, sex v lázních láká

Představa pobytu v lázních může být pro řadu lidí poměrně nelákavá. Co můžeme v lázních očekávat? Ozdravné procedury, masáže, koupele a zábaly, popíjení léčivých pramenů a společnost víceméně nemocných lidí, kteří se sem také přijeli léčit. Taková dovolená se zdá být docela běžná a ničím nezajímavá. Lázně však znamenají mnohem víc a nudné rozhodně nejsou.

Čtěte také:

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Hlavním úkolem lázeňství je samozřejmě pomoci lidem od jejich zdravotních problémů, zmírnit projevy obtíží nebo je úplně odstranit. Klienti sem jezdí také relaxovat a odpočinout si od shonu každodenního života. Lázně jsou místem, kde se snoubí přírodní léčivé zdroje dané lokality, ať už jde o minerální vodu, plyn nebo slatinu, čisté ovzduší a klid. V kombinaci s léčebnými procedurami a celou lázeňskou kulturou se tak vytváří prostředí ideální nejen pro zlepšení zdravotního stavu, ale i duševní pohody člověka. Kromě toho je zde obklopen novými lidmi a v pohodové atmosféře zde vznikají přátelství i milostné vztahy. Dokonce ani nevěra v lázních není ničím neobvyklým a sex v lázních patří odnepaměti k tomu, co zde mnozí lidé vyhledávají ještě více než léčivou sílu přírody.

Překvapuje vás nevěra v lázních? Není to nic neobvyklého!

Pokud někdy navštívíte lázně nebo jste dokonce jejich pravidelnými návštěvníky, zajisté tam potkáte či už běžně potkáváte mnoho spokojených párů. Ovšem, lázně samozřejmě blahodárně působí na vztahy a pomáhají oživit intimní život manželů. Umožňují jim totiž oprostit se od běžných starostí a věnovat se jen sami sobě. Sex v lázních je tak dokonalým způsobem, jak znovu zažehnout onen oheň vášně ve vztahu. Avšak není tajemstvím, že mnohé z oněch spokojených dvojic vznikly právě až v lázních. A řada milenců má kromě lázeňského i dlouhodobý vztah.

Nevěra v lázních: Někteří jezdí za milenci cíleně

Nevěra v lázních je tedy poměrně běžná. Zatímco některým dvojicím stačí pár týdnů lázeňského pobytu a dále se už nesetkávají, jiní jezdí do lázní za svou láskou opakovaně, třeba každý rok. A i když se na pobyt v lázních a milostné radovánky těší, svého dlouhodobého partnera či partnerku čekajícího doma opustit za žádnou cenu nechtějí. Manželství mají spokojené, naplněné a stále se mají rádi. Přesto se však po mnoha letech vytratila vášeň, dlouhodobě spolu žijí spíše jako přátelé a někteří pociťují nudu. Lázeňské dobrodružství tak pro ně představuje jakési koření vztahu a jeho ozvláštnění. Nevěra v lázních proto pro spoustu lidí nepředstavuje nic odsouzeníhodného. Jednoduše si tu užijí pár týdnů radovánek a romantiky, poté se vrátí zpět domů a žijí spokojeně dál.

Sex v lázních jako účinné oživení manželství

Mohlo by se tedy zdát, že nevěra v lázních jen kvete. Nelze ale říct, že by lázeňské vztahy vyhledávali jen ti, na které doma čeká manžel či manželka. Užívají si tu i ti, kteří žádné jiné závazky nemají. Jednoduše přijedou na léčebný pobyt, ale také se trochu pobavit, poznat nové lidi a navázat nějaké známosti. Užívají si společné procházky, večeře, občas zajdou na skleničku nebo si zatančit. Také sex v lázních je pro mnohé samozřejmou součástí pobytu. A často bývá i tím hlavním, za čím do lázní jezdí. S partnery si neslibují žádné závazky, vztahy nebo jakoukoliv budoucnost. Jde jim pouze o zpestření ozdravného lázeňského pobytu.

Vzrušující radovánky v lázních ovšem nejsou výsadou jen lidí bez závazků nebo všech nevěrných. Užívat si sex v lázních jezdí i dlouholetí partneři. Mnohým může taková dovolená významně pomoci v partnerských potížích. Většina sexuálních problémů má totiž původ ve stresu a přemíry pracovních povinností. Dovolená v lázních tak může být skvělým lékem. Lidé odjedou od svých každodenních problémů a všedního života, dostanou se na nové místo a do neznámého prostředí. Nevěra v lázních tedy může být účinným prostředkem pro znovuzrození intimního života párů.

Nevěra v lázních časato zahrnuje jen polibky nebo komplimenty

Sex v lázních není ale tím jediným, co zde lidé vyhledávají. Ženám často ke spokojenosti stačí i pocit, že o ně muži jeví zájem. Nechají se obletovat, zvát na kávu či nějaký drink, baví je poslouchat sladká slůvka a komplimenty. Lázeňský románek ale nenechají zajít dál než k pár letmým polibkům. Podobně si zvyšovat sebevědomí mohou samozřejmě i muži, kteří se potřebují utvrdit ve své schopnosti okouzlit kteroukoliv ženu.

Někteří pokušení neodolají a nechají se unést vášní. Na milostné dobrodružství a sex v lázních pak vzpomínají jako na skvělý zážitek. Přesto, nebo možná právě proto, se pak vracejí spokojeně ke svým stálým partnerům a partnerkám.

Diskuse k článku

  • Petr

    14:32 27. 12. 2019 0
    Lázeňské pobyty pro dva - https://www.ensanahotels.com/cz/lazenske-pobyty je ideál, pokud chcete otestovat váš vztah. Protože pokud vše dopadne dobře, můžete si být svým partnerem jistý. Pokud ne, tak máte stejnou smůlu jako já ....
  • Ladan

    10:49 18. 8. 2017 +1
    Když jsem ještě zamlada jezdil do lázní, tak za každou dívku, jejíž "srdce" jsem zdolal, jsem si koupil a následně s chutí snědl velkou lázeňskou oplatku. Není tak divu, že dnes se potýkám s akutní cukrovkou...

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně si oblíbil Beethoven i Goethe. Unikátní architektura každý rok přiláká tisíce lidí

Každý milovník architektoniky nebo historie si Františkovy Lázně dozajista vychutná. Město vás vezme na procházku zpátky v čase, a...

Lázně Karlovy Vary

Karlovarské minerální vody - 2. část

Pramen Libuše je mezi návštěvníky města Karlovy Vary velmi oblíbený. Vyvěrá totiž přímo v prostoru největší karlovarské kolonády a nabízí příjemně…

Lázně Luhačovice

Luhačovické prameny - Pramen doktora Šťastného

Lázně Luhačovice jsou místem, kde je dnes Pramen doktora Šťastného. Na počátku dvacátého století tam ale byla kopaná studna Jankovka. V jejím dnu se…