Dětská léčebna Křetín: léčebné pobyty pro děti od 2 do 18 let

Dětská léčebna Křetín je na jižní Moravě jediným léčebným zařízením pro řešení dětské obezity. Dále se zaměřuje na léčbu recidivujících a chronických onemocnění dýchacích cest, poruch příjmu potravy, vadného držení těla, dorzopatie či lehčích typů skolióz. Dětská léčebna Křetín disponuje kapacitou 40 lůžek a je určena pro děti od 2 do 18 let. U mladších dětí do 6 let se doporučuje doprovod rodičů. Léčebný pobyt je plně hrazen ze zdravotního pojištění.

Dětská léčebna Křetín – moderní léčebné zařízení

Dětská léčebna Křetín se nachází na jižní Moravě v okresu Blansko přibližně 5 km od Letovic. Léčebné zařízení je umístěno v moderně zařízených prostorách bývalého zámečku uprostřed zámeckého parku. Díky průběžným rekonstrukcím, které probíhají od roku 2015, je prostředí krásné a vybavení léčebny odpovídá standardu západní Evropy. V areálu dětské léčebny se nachází velké hřiště, trampolína, kuželky i minigolf. Nejmenší děti se mohou vydovádět na průlezkách či pískovišti. V teplých letních měsících je k dispozici otevřený vyhřívaný bazén.

Dětská léčebna Křetín disponuje celkovou kapacitou 40 lůžek. V hlavní budově se nachází nově zařízené pokoje, posilovna, vodoléčba s mořskou lázní, vířivá koupel, sauna i vaničky na střídavou koupel. Na základě doporučení lékařů mohou děti ve spolupráci s fyzioterapeuty absolvovat různé procedury, od magnetoterapie po nosní koupele.

Léčba poruch příjmu potravy, obezity a dalších onemocnění

Dětská léčebna Křetín se specializuje na léčbu obezity a nadváhy mladistvých. Zajišťuje edukační programy, pohybové aktivity, do léčby zapojuje i psychology a další specialisty. Dále se zaměřuje na léčbu astenie a nechutenství, vadného držení těla, dorzopatie, lehčích forem skolióz či onemocnění dýchacích cest.

Léčebna Křetín je součástí příspěvkové organizace Jihomoravské dětské léčebny. Patří sem také dvě další zařízení – Dětská léčebna pohybových poruch Boskovice a Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy. Léčebna v Boskovicích poskytuje komplexní rehabilitační a léčebnou péči dětem s poruchami pohybového aparátu a je určena pro děti od 1 do 18 let. Dětská léčebna Ostrov u Macochy je pak určena dětem od 4 do 18 let, které trpí chorobami dýchacího ústrojí. Unikátní léčba je založena na pobytu v přírodní jeskyni (tzv. speleoterapii), za podpory přístroje Bemer (intenzivní regenerace organismu).

Léčebné pobyty pro děti

Beer Wellness s.r.o.

Masná 1059/5, 11000 Praha 1
222762620
Projektujeme a provozujeme pivní lázně BBB. Naše návštěvníky provedeme pivními lázněmi, a dalšími wellness procedurami, které mají prokazatelné léčivé účinky, jako jsou např.: finská sauna, lůžko z ovesné slámy, sauna atd. Očistná relaxace v pivní lázni bude obohacena o ochutnávku skvělého piva.

HAPPYLIFE s.r.o.

Hornokrčská 31, 14000 Praha 4
222316088
Lázeňské procedury..

Zemědary spol. s r.o.

Malešická 655, 10800 Praha 10 - Malešice
607928783
Rehabilitačně regenerační zařízení.|

Lázně Lednice Lázeňský dům Perla

Břeclavská 700, 69144 Lednice na Moravě
518395500
Lázeňský dům Perla nabízí lázeňské pobyty a lázeňské procedury pro relaxaci a regeneraci všech věkových skupin. Lázně Lednice patří mezi nejoblíbenější lázně v ČR a Lázeňský dům Perla je novým lázeňským zařízením s ubytovací kapacitou 84 lůžek, rehabilitačním bazénem a komplexní nabídkou lázeňských služeb.

Chilli papričky pro lepší sex, super postavu a pevné zdraví

chili papričky ne, ale tyhle muchy jsou doslova zazrak https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/spanelske-m...

Veroničin Blog: Jak mluvit o sexu ve vztahu

o sexu se nestydíme mluvit. Pravě naopak. Když si neřeknu co mám ráda, tak v sexu nebudu spokojená

Sexuální abstinence: Lze v ní hledat i výhody?

proto jsem si koupila toto, abych po intimní stránce nestrádala https://e-kondomy.cz/sweet-smile-remote-contro...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Zvonkohra MOTÝL Namasté

Nádherná zvonkohra do bytu i na zahradu
Cena:
350