Kouzlo na přivolání lásky

img

Toto kouzlo se provádí za přibývajícího Měsíce, nejlépe když je Měsíc ve znamení Býka, Raka nebo Ryb. Vhodným dnem pro toto kouzlo je neděle.

Budete potřebovat:  zelené oblečení (stačí jedna věc), hrách, dřevěnou hůlku, sklenku pramenité vody, libovolnou květinu, oblíbenou romantickou knihu

Oblékněte se do zeleného oblečení, vezměte všechny potřebné předměty a jděte na zahradu. Tam vyhledejte klidné místo s volnou hlínou. Pokud nemáte možnost jít na zahradu, připravte si květináč s hlínou. Posaďte se tak, abyste dosáhli na záhon a rozprostřete kolem sebe všechny rituální předměty. Zklidněte svoji mysl. Vezměte hůlku a nakreslete do hlíny kruh ve směru hodinových ručiček. Do vyznačeného kruhu zasaďte hrášky a trochu je pokropte vodou. Vezměte květinu a položte ji do kruhu. Stoupněte si a pomalu obcházejte nakreslený magický kruh - opět ve směru hodinových ručiček.

Přitom opakujte: "Merlinův kruhu z vody a země, veliká láska ať přijde ke mně. V kruhu je naděje, kouzlo ať uspěje - staň se!"

Zvedněte květinu a založte ji do knihy. Tam ji nechte lisovat 12 dní. Poté suchou květinu dobře uschovejte jako magický talisman.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!
Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.