Kouzlo na přivolání peněz

img

Peníze nejsou hlavní věcí, pro kterou žijeme, ale s nimi jde všechno líp. Proto je i život tak nějak hezčí, když vždy máme z čeho zaplatit účty a…

Peníze nejsou hlavní věcí, pro kterou žijeme, ale s nimi jde všechno líp. Proto je i život tak nějak hezčí, když vždy máme z čeho zaplatit účty a nečekané finanční výdaje nás nikdy nesrazí na kolena.

Kouzlo na přivolání peněz je snadné. Je potřeba se spojit s Vesmírem a vyslat k němu přání. Jak tedy na to? Sedněte si do tureckého sedu nebo se jinak uvelebte, zavřete oči a zklidněte dech. Představujte si, že máte peníze a co s nimi všechno platíte. Představujte si, jak je váš život bez stresu a vy spokojení. Není třeba si znázorňovat konkrétní množství peněz, spíše se zaměřte na pocity, které přijdou spolu s penězi a finanční jistotou. 

Peněz je na světe miliarda, a pokud si to budete dostatečně přát, Vesmír rád zařídí, aby se k vám nějaké dostaly. Pozor ale na nereálné asociace. Pokud jste nyní v opravdu špatné finanční situace, je lepší si představovat, jak platíte účty a hypotéku, než jak si kupujete nový červený sporťák. 

Na peníze nespěchejte, ale rituál opakujte každý den. Myslete na to, že energie je rychlejším hybatelem než hmota, a tak může chvíli trvat, než se k vám nějaké peníze dostanou. Nezapomínejte na trpělivost, ale pro jistotu můžete kouzlo povzbudit a posílit ještě následujícím rituálem. 

Rituál na přivolání peněz se sklenicí

Za úplňku si vezměte sklenici a do poloviny ji naplňte pramenitou vodou. Přisypejte drobné mince, sklenici uzavřete víčkem a vezměte ji do obou ruk. Představujte si, jak k vám peníze proudí, vy jste šťastní a bezstarostní. Na sklenici se upřeně dívejte a na své přání se soustřeďte. Po skončení rituálu postavte sklenici za okno, aby na ni svítil v noci měsíc a ve dne slunce. Kouzlo se vám brzy vyplní. 

Diskuse k článku

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.