Kouzlo na přivolání peněz

Peníze nejsou hlavní věcí, pro kterou žijeme, ale s nimi jde všechno líp. Proto je i život tak nějak hezčí, když vždy máme z čeho zaplatit účty a nečekané finanční výdaje nás nikdy nesrazí na kolena.

Kouzlo na přivolání peněz je snadné. Je potřeba se spojit s Vesmírem a vyslat k němu přání. Jak tedy na to? Sedněte si do tureckého sedu nebo se jinak uvelebte, zavřete oči a zklidněte dech. Představujte si, že máte peníze a co s nimi všechno platíte. Představujte si, jak je váš život bez stresu a vy spokojení. Není třeba si znázorňovat konkrétní množství peněz, spíše se zaměřte na pocity, které přijdou spolu s penězi a finanční jistotou. 

Peněz je na světe miliarda, a pokud si to budete dostatečně přát, Vesmír rád zařídí, aby se k vám nějaké dostaly. Pozor ale na nereálné asociace. Pokud jste nyní v opravdu špatné finanční situace, je lepší si představovat, jak platíte účty a hypotéku, než jak si kupujete nový červený sporťák. 

Na peníze nespěchejte, ale rituál opakujte každý den. Myslete na to, že energie je rychlejším hybatelem než hmota, a tak může chvíli trvat, než se k vám nějaké peníze dostanou. Nezapomínejte na trpělivost, ale pro jistotu můžete kouzlo povzbudit a posílit ještě následujícím rituálem. 

Rituál na přivolání peněz se sklenicí

Za úplňku si vezměte sklenici a do poloviny ji naplňte pramenitou vodou. Přisypejte drobné mince, sklenici uzavřete víčkem a vezměte ji do obou ruk. Představujte si, jak k vám peníze proudí, vy jste šťastní a bezstarostní. Na sklenici se upřeně dívejte a na své přání se soustřeďte. Po skončení rituálu postavte sklenici za okno, aby na ni svítil v noci měsíc a ve dne slunce. Kouzlo se vám brzy vyplní. 

Diskuse k článku

 • Kája

  20:29 10. 1. 2020 0
  Já zkusil místo toho chodit pravidelně do práce a funguje to!
 • Marek holub

  00:02 6. 1. 2020 0
  Skusil to už někdo, a funguje to , .
  • Pepe

   23:48 2. 12. 2020 +1
   tak mne to docela zafungovalo, ikdyz to mozna bylo i tim, ze me to nejak donutilo byt aktivnejsi a to zabralo! :)
  • Laci!!!

   22:10 2. 12. 2020 0
   Ne nefunguje!!! Je to nesmysl..
 • Julka Hermanova

  17:32 16. 2. 2019 +4
  Muz být použita voda z ?
 • Redakce - Spektrum zdraví

  08:35 10. 1. 2018 +6
  Dobrý den, měla by fungovat i voda z obchodu. Důležité je, aby byla čistá, přírodní, bez chemie. Pěkný den
  • Laci!

   22:12 2. 12. 2020 -1
   Ja ji pouzil a 3mesice nic!!! Takze akce na prd
   • Pepe

    23:52 2. 12. 2020 0
    furt lepsi, nez utratit velky prachy treba za nejakou "zarucenou" dietu na hubnuti - to nefunguje stoprocentne (a vyrobci to vedi) a jeste te to stoji spoustu penez. Kouzlo neni samonosny, kdyz pro to delas kulovy, budes mit zase kulovy, je to vsechno v hlave. Kouzlo muze tu hlavu motivovat pro zmenu. O tom to je.
 • zadlužená

  01:26 10. 1. 2018 0
  Kde seženu pramenitou vodu? Musim jet někam k pramenu, nebo můžu koupit "pramenitou vodu" v obchodě?
  Díky :-)