Kouzlo na získání zaměstnání

img

Toto kouzlo vám pomůže získat práci, o kterou máte zájem nebo k postupu v kariéře. Provádějte je při přibývajícím Měsíci, nejlépe v pondělí v 19:00 h.

Budete potřebovat: modré oblečení, levanduli, stříbrnou svíčku, lžičku kamenné soli, špetku šafránu, půl hrnku písku, malou krabici.

Vykoupejte se nebo osprchujte a pak si oblečte modré oblečení. Posaďte se na klidné místo a před sebe na rovnou plochu položte všechny potřebné věci. Zklidněte se, zapalte svíčku a proneste tuto magickou formuli:

Otevírám srdce své, abych přijala vesmírnou lásku a útěchu, dej mi poznat cestu k moudrosti a úspěchu.“

Potom smíchejte levanduli se šafránem, solí a pískem. Trochu této směsi vysypte z vašeho okna a nasypte i kolem domu a místa, kde pracujete. Zbytek schovejte do krabice. Když budete hledat práci přes inzerát v novinách, posypejte ho kouzelnou směsí. Na pracovní pohovor si oblékněte něco modrého a s sebou si vezměte trochu této směsi.Diskuse k článku

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.
 • Kamila
  11. 1. 2015 18:00
  Dobrý den, dá se něčím nahradit šafrán? Pokud ne je při kouzlu velmi potřebný? Když ho do směsi nepřidám může to naopak vše zhoršit? Děkuji za odpověď.
 • Romana K.
  13. 3. 2013 16:37
  Nahodou, me se to libi, je to sranda. Akorát ten šafrán...
 • Bolek
  12. 3. 2013 20:11
  tak si odkazany jen na to co najdes na netu ťunťo.. a pokud vim, dobry mista se dostavaji jinak.. na net jde uz jen vetsinou"odpad". Zkus kouzlo a uvidis :-) Jen pak nikomu nerikej, zes ho pouzil, az dstanes super flek, smali by se Ti taky :-)
 • Miasan
  12. 3. 2013 18:44
  a co když hledám přes internet?? :):)