Kouzlo na odvrácení osudu

img

Toto kouzlo se používá v případě, když se něco neodehrává podle našich představ, když nám někdo nebo něco překáží v realizaci našich plánů nebo když realizace plánů nepřináší očekávané výsledky. Kouzlo provádějte za ubývajícího Měsíce, nejlépe při západu slunce.

Budete potřebovat: 1 malou voskovou svíčku, čtvrtku žlutého papíru, semínka petržele, malý květináč u s úrodnou zemí, mističku nebo kotlík na pálení.

Postup: Na papír vypíšeme všechno, co nám komplikuje život. Pak začneme tleskat v rytmu tleskání pronášíme následující slova:

Vy síly Přírody!
Spojuji se s vámi,
odvraťte událost,
která mým snům brání.
Chraňte mě před vším,
co mě zlem mámí.
Staniž se!!!

Jakmile slunce zapadne, zapalte svíčku a od ní zapalte čtvrtku papíru. Ten vložte do mističky na pálení a počkejte dokud neshoří.  Popel z papíru vhoďte do řeky nebo jiné tekoucí vody nebo ho nechte větrem rozfoukat do všech světových stran.tentýž den o půlnoci vysaďte do květináčku petržel. Pečlivě se starejte o to, aby petržel vzešla a dobře rostla. Jestliže semínka vyklíčí, bude událost odvrácena a vám již nic nestojí v cestě při realizaci vašich plánů. Pokud semínka nevzejdou, raději plány změňte, jsou totiž v rozporu s vaší karmou.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!
Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.