Kouzlo na získání zaměstnání

Toto kouzlo vám pomůže získat práci, o kterou máte zájem nebo k postupu v kariéře. Provádějte je při přibývajícím Měsíci, nejlépe v pondělí v 19:00 h.

Budete potřebovat: modré oblečení, levanduli, stříbrnou svíčku, lžičku kamenné soli, špetku šafránu, půl hrnku písku, malou krabici.

Vykoupejte se nebo osprchujte a pak si oblečte modré oblečení. Posaďte se na klidné místo a před sebe na rovnou plochu položte všechny potřebné věci. Zklidněte se, zapalte svíčku a proneste tuto magickou formuli:

Otevírám srdce své, abych přijala vesmírnou lásku a útěchu, dej mi poznat cestu k moudrosti a úspěchu.“

Potom smíchejte levanduli se šafránem, solí a pískem. Trochu této směsi vysypte z vašeho okna a nasypte i kolem domu a místa, kde pracujete. Zbytek schovejte do krabice. Když budete hledat práci přes inzerát v novinách, posypejte ho kouzelnou směsí. Na pracovní pohovor si oblékněte něco modrého a s sebou si vezměte trochu této směsi.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 13599x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den, dá se něčím nahradit šafrán? Pokud ne je při kouzlu velmi potřebný? Když ho do směsi nepřidám může to naopak vše zhoršit? Děkuji za odpověď.

a co když hledám přes internet?? :):)

tak si odkazany jen na to co najdes na netu ťunťo.. a pokud vim, dobry mista se dostavaji jinak.. na net jde uz jen vetsinou"odpad". Zkus kouzlo a uvidis :-) Jen pak nikomu nerikej, zes ho pouzil, az dstanes super flek, smali by se Ti taky :-)

Nahodou, me se to libi, je to sranda. Akorát ten šafrán...


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte