Aby na vás partner nezapomněl

Toto kouzlo použijte, když chcete, aby váš milý nezapomněl, že vás má. Třeba v případě, kdy odjíždí na služební cestu nebo kdykoliv si nebudete jistá, že je jeho láska k vám dostatečně silná, aby odolala návnadám vnějšího světa.. Kouzlo se provádí v noci za úplňku.

Budete potřebovat: bílý kapesník nebo kus bílé látky, snítku máty, fotografii, na ktré jste společně s partnerem, partnerovo spodní prádlo, vaše vlastní sexy kalhotky, rudou stuhu

Vezměte všechny věci potřebné k tomuto kouzlu a odejděte na klidné místo, kde vás nebude nikdo rušit. Bílý kapesník rozprostřete na podlahu a na něj dejte mátu, fotografii a partnerovo spodní prádlo. Vykoupejte se nebo osprchujte, oblékněte si sexy kalhotky a opakujte přitom tato slova:

"Má láska tě ochrání, obejme tvé rámě,
její žár ti zabrání zapomenout na mě,"

Potom si sundejte kalhotky a přidejte je k ostatním věcem na kapesník. Z něj udělejte raneček a převažte jej rudou stuhou. tetnto balíček dobře uschovejte a až váš milý pojede na nějakou cestu, přibalte mu jej do zavazadla.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 9587x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte