další zvířátka

Příběh zvířátka

Jméno: Rago

Rasa: Malinois

Věk: 5 let

Oblíbená hračka: Klacík

Tajná zbraň: Nerozbitnost

Nerozbitný Rago

Říkají mi Rago, Ragoušku, Ragajdo, Rufajdo, nebo když si vypůjčím třeba botu, tak křičí Ragíííno! (to je povel k držení v zubech, to já už poznám) Rád si hraju na vojáky, poloaportuju (chápej, chytám, ale nevracím...) a taky mám zvláštní talent na úrazy. Vždycky se ale oklepu a dál dělám radost všem, kdo se rádi přetahují o cokoli.

Moje štěstí na dokonalou zdravotní péči paničky a páníčka začalo, už když jsem byl malé štěňátko. Nejdřív přišlo svědění a škrábání za uchem a pan doktor prejže Trudník. Nejdřív mě to trochu urazilo, ale prej to nebylo na mě, takže asi dobrý. Koupele v petrolejové vodě mě moc nebavily, ale jak uvidíte níže, já přežiju všechno. 

Už jsem psal o té rozřízlé pacce? No to byla zcela výjimečně moje vina. Stálo mě to pár týdnů běhání, ale trochu jsem podváděl, běhal jsem po třech, když se panička nedívala. 

P1033093

Asi nejhorší bylo, když mi jeden rozzlobený pán v zeleném píchl kudlu do zad. Asi nepochopil, že jsem hodnej a chci si jenom popovídat s jeho psíkem. Bránil jsem se jak to šlo, ale pán byl pravděpodobně pitomec, takže jsem si poležel na veterině a trochu to bolí doteď.

rago

Taky jsem si říkal, že už to stačilo, ale já mám prostě štěstí. Nedávno mi jeden pitbull dal najevo, že se nechce přátelit. Všiml jsem si toho zase až na veterině, když mi přišívali přední nohu zpátky. Ale už jsem zase dobrej a těším se na další dobrodrůžo. Jenom by to tentokrát mohlo být bez těch bílých plášťů. 

^C5FF364583C282D102FF16DDF19E274697931C872EA9C5C900^pimgpsh_fullsize_distr

Už zase skáču přes kaluže...

 DSC_0171 (1) 

Rozbalit všechny příspěvky
Vložit příspěvek

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Příběh zvířátka

Říkají mi Rago, Ragoušku, Ragajdo, Rufajdo, nebo když si vypůjčím třeba botu, tak křičí Ragíííno! (to je povel k držení v zubech, to já už poznám)...

Komentáře ke článkům

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte