Pomník mazlíčků
15. 02. 2023

BATRO STONE - Důstojný průvodce posledními okamžiky zvířat

Domácí mazlíčci jsou pro mnoho lidí důležitými společníky a berou je jako neodmyslitelnou součást jejich rodiny. Proto je pro spoustu majitelů domácích mazlíčků důležité, aby o ně bylo dobře postaráno i po jejich smrti. Zkrátka přejí si, aby jim byl zařízen důstojný poslední odpočinek. Jednou z možností, jak toho docílit, bývá pořízení pomníku, který jim bude připomínat jejich milovaného mazlíčka. A právě pokud hledáte kvalitní a originální zvířecí pomník, tak se můžete obrátit na českou firmu Batro Stone s.r.o.

 

Tato malá česká firma se specializuje na ruční výrobu zvířecích náhrobků, které jsou navíc vyráběny z unikátního ušlechtilého betonu dle jejich vlastní receptury. Díky této směsi jsou pak zhotovené pomníky velmi odolné vůči všem negativním vlivům počasí, a vydrží tak klidně i dlouhé desítky let. Každý pomník má navíc vlastní barevný odstín a je opatřen kresbou, tudíž každý zvířecí náhrobek vyrobený touto firmou je 100% originálem. 

 

Unikátní zvířecí pomníky se zajímavým designem

Pomníky zvířat od firmy Batro Stone s.r.o. nabízejí velkou variabilitu tvarů, protože zmíněná vlastní unikátní betonová směs jim umožňuje vytvářet klidně i daleko složitější designy zvířecích pomníků. Takže mohou nabídnout svým zákazníkům originální designové pomníčky pro pejsky, kočičky a další domácí zvířata různorodých tvarů, které jinde opravdu neseženou.

Na pomníky pro domácí mazlíčky je navíc možné si na základě přání zákazníka nechat vygravírovat text, případně umístit pamětní destičku se jménem a důležitými mezníky ze života vašeho mazlíčka. Tyto zvířecí pomníky jsou vhodné pro umístění jak na zahradu, tak i na zvířecí hřbitov nebo jiné místo posledního odpočinku vašeho domácího mazlíčka - záleží už tedy jenom na vás, jaké místo zvolíte pro poslední odpočinek vašeho zvířátka, pomník od Batro Stone se bude vyjímat všude.

 

Pražský výrobce originálních pomníků pro zvířata a domácí mazlíčky

Firma Batro Stone s.r.o. má své sídlo v Praze, konkrétně v městské části Satalice na adrese K Nádraží 331/22, přičemž své zvířecí pomníky nabízí na e-shopu pomnikymazlicku.cz. Všechny zvířecí náhrobky jsou zde ručně vyráběny, tudíž žádná neosobní strojová výroba. Tato firma si navíc všechny designy pomníčků navrhuje sama ve spolupráci s jejich zákazníky. Následná výroba je pak vždy velmi precizně a kvalitně prováděná, aby majitelé mazlíčků byli pokaždé spokojeni se svým výrobkem v podobě krásného pomníku připomínajícího jejich zvířecího kamaráda.

Provozovatel zmíněného internetového obchodu - firma Batro Stone s.r.o., se věnuje výrobě zvířecích náhrobků již několik let a má mnoho spokojených zákazníků, kteří si od ní odnesli krásné pomníky mazlíčků. Stanete se i vy jedněmi z nich?

Vytisknout stránku Stáhnout v PDFVložit příspěvek

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuze k mazlíčkům: 0 příspěvků

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Další články

Jak zvířata vidí

Jak nás asi vidí naši mazlíčci? Jedno je jisté. Zvířecí oko a vidění je odlišné od lidského. A pokaždé se vidění světa přizpůsobuje tomu, co zvíře ze své podstaty a přežití potřebuje vidět nejvíc. Nejzásadnější rozdíly jsou ve vidění nočních lovců, denních lovců a vlastně i lovců a kořisti. Pro…

jít na článek

Potkan – inteligentní společník: Co ho lze naučit?

Chov potkanů přinese nejen zajímavého mazlíčka do domácnosti, ale také nevyhnutelnou otázku: Jak vycvičit potkana? Potkan jako domácí mazlíček vyniká nadprůměrnou inteligencí, díky které získáte malého společníka, který vyniká vlastním úsudkem. Dokonce se můžete zúčastnit potkaních agility …

jít na článek

Chov pekingských kachen: Jak a proč chovat toto plemeno kachen?

Pod názvem ‘pekingská kachna’ si mnozí představí masný pokrm. Mají pravdu, ale zároveň se tak přímo nazývá konkrétní plemeno domácích kachen. A ty se dají koneckonců chovat nejen na maso, ale třeba i jako okrasní ptáci nebo na výstřední, ale výživná vejce. Nejdříve je ovšem třeba vědět, co chov…

jít na článek

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Komentáře ke článkům

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Dobrý kontakt

MUDr. Blanka Studýnková: praktická lékařka Rakvice

Jste z Rakvic nebo okolí a hledáte…

EWOPHARMA: léčivé přípravky, distribuce a internetový prodej, Praha

Společnost EWOPHARMA je obchodní…

Krajcar, s.r.o.: kvalitní koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek: skří…

Mateřská škola Dobřichovice: Děti učíme dobrému vztahu k přírodě

Bezpečí, jistota, vzájemné…