Chytré spodní prádlo vás zahřeje nebo pohlídá kvalitu vašeho spánku

img
13. 03. 2020

Chytré spodní prádlo? Chytré televize i mobily známe a máme snad již všichni. Chytré může být ale i vaše spodní prádlo. Chytré spodní prádlo dokáže sledovat kvalitu vašeho spánku, v případě potřeby vás zahřeje anebo vám dá jasně najevo, když po vás začne váš protějšek toužit. To však není zdaleka vše. Pojďme prozkoumat pánské i dámské spodní prádlo hezky zblízka.

Dámské chytré spodní prádlo pomáhá při menstruaci

Už jste slyšeli o menstruačních kalhotkách? Je to poměrně nový vynález, se kterými přišli před několika měsíci právě Češi. Chytré spodní prádlo! Menstruační kalhotky vypadají skoro stejně jako ty běžné, ovšem mají savou vrstvu vyrobenou z nanovláken. Tato vrstva zadrží až 10 milimetrů tekutiny, což odpovídá asi třem tamponům.

Čtěte také:

Pořiďte si správné oblečení na běhání a sportujte s lepšími výsledky

Nanovlákna zabraňují nejen protečení při menstruaci, ale také vzniku bakterií. Žena je na sobě může mít bez problémů po celý den. Poté stačí toto chytré dámské spodní prádlo jen vyprat a použít jej můžete zase znovu. Na výběr jsou kalhotky pro slabou, střední i silnou menstruaci.

A jaká je výhoda? Menstruační dámské spodní prádlo je ekologické. Ženy už nemusí utrácet peníze za tampony a vložky. Stačí mít doma pár těchto kalhotek a máte vystaráno. Výhodou je také to, že na rozdíl od vložek kalhotky nikam nekloužou, neposouvají se a jsou velmi nenápadné. Je to zkrátka chytré spodní prádlo.

Chytré spodní prádlo je i pro muže

I pánové si přijdou na své. Na trhu existuje chytré spodní prádlo i pro muže. Trenýrky dokážou pohlídat kvalitu vašeho spánku. Pánské spodní prádlo monitoruje mnoho věcí – tepovou frekvenci, tělesnou teplotu, ale i obsah vody a tuků v těle.

Chytré spodní prádlo měří dech a majitel tak může sledovat délku a kvalitu spánku, ale i hladinu stresu. A to není zdaleka vše. Spodní prádlo dokáže počítat i kroky a rozeznává různé druhy vaší tělesné aktivity jako jsou chůze, běh, jízda na kole apod. A všechny tyto informace se vám posílají ihned do vašeho mobilního telefonu. A jak je to možné? Vše díky senzorům, které jsou umístěné přímo v textilii.

Otázkou je, zda můžeme takové chytré spodní prádlo prát v pračce. Odpovědí je že samozřejmě ano. Nemusíte jej prát jen v ruce, ale lze jej dát i do pračky.

Chytré spodní prádlo na baterky? Podprsenka vydrží až 6 dní

K dispozici jsou i chytré podprsenky, které v sobě mají také zabudované senzory měřící spousty věcí. Podprsenka je napájená pomocí baterky, kterou lze vyjmout a bezdrátově dobít za necelých 15 minut. Podprsenka na baterky však nebude asi pro každého. Její cena se pohybuje okolo 4 tisíc korun.

zena pradlo

Jestliže si však vystačíte s obyčejnější verzí chytré podprsenky, za mnohem nižší ceny jsou k dostání také podprsenky vyrobené z high-tech paměťové pěny. I to je chytré spodní prádlo. Pěna je prodyšná, vyrovná nedokonalosti a vytvaruje se podle teploty ženského těla.

Chytré spodní prádlo ochrání ženiny vaječníky i záda

Jestliže se chcete jako žena cítit pohodlně a v teple za jakéhokoliv počasí, existuje i takové dámské chytré spodní prádlo, které vám tento komfort zajistí. Některé dámské chytré spodní prádlo je navrženo tak, aby chránilo ženiny vaječníky, ale i záda, ledviny nebo močový měchýř.

Měli bychom mít na paměti, že ani ta nejteplejší bunda není stoprocentní ochranou před prochladnutím, pokud nemáte dobrý základ ve spodním prádle. Dnes se žena nemusí obávat toho, že teplé spodní prádlo není sexy a elegantní. I hřejivé tílko dokáže z ženy udělat atraktivní kost.

Chytré spodní prádlo zlepší váš sexuální život

Velkou novinkou je také chytré spodní prádlo, které dokáže vylepšit váš sexuální život. Německá společnost vymyslela spodní prádlo, které snad nemá na trhu konkurenci. Spodní prádlo má pomoci párům, které jsou mnohdy až moc závislé na mobilních telefonech.

Chytré spodní prádlo je propojené s mobilní aplikací. Jestliže se vám váš partner nebude věnovat a raději se bude dívat do mobilu, stačí, abyste si oblékli chytré kalhotky anebo trenky. Budete-li pět metrů od svého protějšku, spodní prádlo vyšle signál do mobilu partnera pomocí Bluetooth. Na mobilu se tak zobrazí výzva, při jejíž zapnutí se začne přehrávat romantická hudba.

Díky chytrému spodnímu prádlu a aplikaci v telefonu bude váš protějšek jasně vědět, že by si měl více všímat vás. Můžete tak okořenit váš milostný život.

Napsat komentář: Chytré spodní prádlo vás zahřeje nebo pohlídá kvalitu vašeho spánku

RE: Chytré spodní prádlo vás zahřeje nebo pohlídá kvalitu vašeho spánku

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.