Hlavička

Poradna

Potřebujete poradit? Obraťte se na odborníky z širokého spektra oblastí. Ať už potřebujete psychologa, výživového experta, odborníka na finance nebo lunární kalendář, v naší poradně si přijdete na své.

Poslední dotazy poradny :dotaz poradci v kategorii poradce

reakce na dotaz poradci v kategorii

nejaky dotaz

odpoved na dotaz

Možná to úplně nepatří do podnikání, ale chtěla bych přivolat peníze, je lepší nov nebo úplněk? O úplňku se totiž tvrdí, že má silnější moc, ale... po úplňku vše ubývá, tedy podle mě i peníze. Bylo by lepší v novu, kdy je pak přibývající fáze???

Nov a úplněk jsou energeticky dost "náročná a těžká" období, ovšem mnoho zkušených "čarodějek" by Vám k plnění cílu i úplněk doporučilo :-) Já bych se však raději spoléhal na stabilnější období prostě přibývajícího Měsíce, tím nic nepokazíte a máte jistotu energetického trendu přibývajícího Měsíce, který v těchto dnech vždy pomáhá v situacích, kdy potřebujeme získat, naplnit, zrodit, rozmnožit, založit a tak podobně. Vzpomínám si, že i při online zprovoznění portálu Spektrum Zdraví na internet (už je to cca 8 let) jsme raději počkali až na přibývající Měsíc, pro lepší pocit, aby se projektu dařilo :-)

 

 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte