Přírodní afrodiziaka pro muže: Nejlepší byliny na potenci

img
13. 09. 2020 Přečteno: 1440x

Byliny na potenci rozhodně nejsou mýtus. Ostatně, můžete je vyzkoušet a sami uvidíte. Chcete prožít nádherné milování? Přírodní afrodiziaka pro muže fungují velice dobře. Navíc jsou levná a zdravá. Tak kterou z rostlin si vyberete pro dnešní večer?

Přírodní afrodiziaka toho zvládnou hodně. I přání muže být pro jednou pořádným býkem. Jenže s věkem sil ubývá, a ne každý má do vínku dáno, aby měl sílu i s přibývajícími léty. Můžete vyzkoušet doplňky stravy z lékárny. Nebo třeba i tamtéž sehnat některé byliny na potenci. Překvapí vás, jak skvěle fungují.

Čtěte také:

Bylinky na erekci! Pánové, vyzkoušejte tato přírodní afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka: Ženšen pravý

Ženšen se přirozeně vyskytuje v severovýchodní části Číny, v jižní části Dálného východu a v některých oblastech Koreje. Patří mezi účinné byliny na potenci. Ne vždy k němu však měli přístup obyčejní lidé. Právo vlastnit kořeny ženšenu měli kdysi pouze čínští císaři a nejvyšší šlechta. Pradávná historka vypráví o tom, že ženšen pochází z úderu blesku. Když uhodil blesk do čisté studánky, voda vymizela a na jejím místě se objevil tento „všeléčivý“ kořen. Ženšen patří mezi přírodní afrodiziaka. Obsahuje flavonoidy s antioxidačním účinkem. Zlepšuje paměť a prokrvení. Zmírňuje projevy senility a má velmi dobrý vliv na činnost a regeneraci mozku. Co se týče jeho afrodiziakálních účinků, dá se pokládat za jeden z nejlepších přírodních preparátů.

Přírodní afrodiziaka: Skořicovník cejlonský

Skořicovník, který bezpochyby mezi přírodní afrodiziaka patří, krásně prohřeje celé tělo. I díky tomu může pomoci se shazováním nadbytečných kilogramů. Díky zahřátí těla zrychlí metabolismus. Skořicovník má však i afrodiziakální a tonizační účinek. Patří mezi účinné byliny na potenci. Také zmírňuje nadýmání. A mužům může být dobrým pomocníkem. Využívá se hlavně olej, tinktura a sirup. Anebo si před ulehnutím do postele dejte něco dobrého, sladkého, se skořicí.

Nepřehlédněte: Už jste vyzkoušeli sex podle ajurvédy?

Přírodní afrodiziaka: Puškvorec obecný

silný afrodiziakální účinek, takže pánové jej bezesporu ocení. Patří mezi silné byliny na potenci. Navíc je dobrý i na děravou paměť. Což se, ve středním věku i později taky vcelku hodí. Puškvorec, který patří mezi přírodní afrodiziaka, do sebe dostanete nejlépe ve formě čajového nálevu. Jednu lžíci drobně řezaného sušeného oddenku zalijte šálkem vařící vody. Pijte vlažný až studený, 1–2 šálky denně. Anebo si dejte likér. Jak na něj?

Puškvorcový likér z byliny na potenci:

Přírodní afrodiziaka – přísady:

  • 50 g puškvorcového oddenku
  • 50 g hřebíčku
  • 1 l alkoholu (40%)
  • 1 kg cukru
  • 1/2 l vody

Přírodní afrodiziaka – příprava:

Očištěný oddenek nakrájíme na menší kousky, vložíme do větší zavařovací láhve, přidáme hřebíček, zalijeme 1 litrem alkoholu a necháme macerovat za občasného protřepání 8 dní. Z vody a cukru svaříme sirup a necháme vychladit. Vychlazený na pokojovou teplotu řádně smícháme s přecezeným macarátem, a ještě na 10 dní necháme uležet.

Přírodní afrodiziaka: Dobromysl obecná

Nať dobromysli patří mezi byliny na potenci. Obsahuje silici s tymolem, karvakrolem a dalšími terpeny, dále tanin, třísloviny a další látky, díky kterým jsou jí připisovány některé léčivé účinky. Díky tomu, že se řadí mezi přírodní afrodiziaka, bývá součástí mnoha bylinných čajových směsí.

dobromysl

Ale umí toho mnohem víc. Třeba navodit dobrou náladu a naladit vás na příjemné intimní chvilky. Dejte si z ní čaj, klidně s medem, a uvidíte sami.

Přírodní afrodiziaka: Klanopraška čínská

Klanopraška čínská pochází z Asie, ale už i u nás se rychle rozšiřuje. Řadí se mezi byliny na potenci. Je totiž natolik odolná, že snese mráz až do -30°C. Oblíbená začala být i jako bylinka výrazně podporující vitalitu a odolnost lidského organismu. Její listy i bobulky obsahují velké množství vitamínů, minerálních látek, ale hlavně stimulujících látek, například schizandrin. Klanopraška, která patří mezi přírodní afrodiziaka, tak povzbuzuje a zahání únavu, že se nedoporučuje užívat později odpoledne a večer, aby nedošlo k narušení spánkových zvyklostí. Lidově se jí říká strom pěti chutí, protože její bobulky mohou chutnat kysele, hořce, slaně, sladce i pálivě. Klanopraška umí povzbudit mužskou sexuální výkonnost nebo erotickou senzitivitu žen.

Přírodní afrodiziaka: Kotvičník zemní

Říká se mu také „rostlinná viagra“. A to hovoří za vše. Ve škatulce „byliny na potenci“, je to hvězda. Vědecké studie přišly na to, že některé látky v kotvičníku mohou zvyšovat pohlavní touhu, která směřuje k dosažení slasti. Patří tedy mezi přírodní afrodiziaka. A zároveň také může způsobit velký nárůst svalové hmoty. A to na úkor tuků. U mužů údajně může až o 30 % zvyšovat hladinu testosteronu.

Autor článku: Monika Poledníková  Napsat komentář: Přírodní afrodiziaka pro muže: Nejlepší byliny na potenci

RE: Přírodní afrodiziaka pro muže: Nejlepší byliny na potenci

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.