DGS Druckguss Systeme, s.r.o.: specialista v oboru tlakového lití, Liberec

Společnost DGS Druckguss Systeme se zaměřuje na výrobu tlakově litých komponentů a součástek z lehkých kovů. Jedná se o inovativního vývojáře a mezinárodního výrobce, který se vyznačuje letitými zkušenostmi a stálými investicemi do infrastruktury, managementu kvality, výzkumu i zaměstnanců. Společnost je bývalou slévárnou firmy Bühler AG, a tak se pyšní více než 50letou tradicí tlakového lití. V této oblasti ovládá různé procesy a je žádaná díky přizpůsobivosti rychle se měnícímu trhu.

Výroba komponentů z lehkých slitin

Zmiňovaná společnost DGS Druckguss Systeme, která má v ČR sídlo v Liberci, vyrábí komponenty z lehkých slitin na míru dle přání a požadavků zákazníků. Precizní tvarově lité komponenty hrají stále významnější roli zejména v high-tech oborech včetně automobilového průmyslu. Vedoucí evropské společnosti se proto spoléhají na rozsáhlé kompetence tlakového lití od DGS a plně jí důvěřují. Kombinací zkušeností a vynalézavosti je společnost schopna vytvořit pro každého zákazníka maximální přidanou hodnotu, díky které se bude na DGS obracet opakovaně.

 

 

Vývojové služby

Kromě samotné výroby komponentů a součástek z lehkých kovů poskytuje DGS Druckguss Systeme rozsáhlé portfolio vývojových služeb. Díky speciálnímu know-how ve vývoji materiálů, procesů a produktů patří mezi ceněné vývojové partnery automobilového průmyslu. Jako spolehlivý partner nastaví celé procesy tak, aby zaručila konstantně vysokou kvalitu produktů. Kompetenční centrum pro vývoj tlakového lití podpoří vaše cílí a pomůže vám na cestě k úspěchu. V oblasti vývojových služeb se věnuje například procesnímu vývoji, konstrukci nástrojů, vývoji slitin a dalším činnostem.

Výrobní procesy – od tavení po povrchovou úpravu

Velké množství procesních kroků při výrobě tlakově litých komponentů je automatizované a monitorované pomocí nejmodernějších technologií. Díky důmyslnému řešení sledovanosti dokáže DGS zaznamenat procesní a kvalitativní parametry, které následně předá na procesní kroky ve všech lokalitách. Výrobní proces zahrnují mnoho kroků od tavení přes slévání, tepelné zpracování, mechanické obrábění po povrchovou úpravu.

Vodní filtry Ceramica Stefani - NEW WEST s.r.o.

Na Valech 417/19, 412 01 Litoměřice
+420 604 605 233
Vodní filtry Ceramica Stefani, které vám přináší společnost NEW WEST s.r.o., z vody spolehlivě odstraňují chlór. Díky tomu si můžete vychutnat ještě lepší čaj nebo kávu. Úprava vody vodními filtry se vašemu zdraví vyplatí!

Ing. Alena Meletová - čističky vzduchu

Srnčí 5, 641 00 Brno
+420 776 414 664
Certifikované čističky vzduchu - jsme výhradním dovozcem výrobků spoelčnosti 000-Čistý vzduch pro Českou a Slovenskou republiku. Provozujeme maloobchod, velkoobchod, zajišťujeme i servis - záruční, pozáruční. V oblasti čističky vzduchu poskytujeme také odborné poradenství.

AQUEL BOHEMIA s.r.o.

Vesecká 97, 460 06 Liberec
+420 482 424 111
Filtry na vodu pomáhají ke zlepšení kvality vody v domácnostech i firmách. Starejte se o to, co pijete!

Nábytek MAX: Zakázkový nábytek na míru Praha 5

Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
+420 257 310 032
Nábytek MAX navrhuje, vyrábí a dodává kvalitní nábytek na míru pro celou ČR. Společnost disponuje odborníky z oblasti interiérového designu a zakázkové výroby, samozřejmostí je 3D návrh nábytku přesně odpovídajícího vašemu stylu zdarma. Ani atypický zakázkový nábytek není žádný problém. Stačí se jen obrátit na interiérové studio na Praze 5. nábytek na míru - 3D návrh zdarma - interiérové studio

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru