Přemýšlíte nad pořízením nového nábytku a chcete, aby byl kvalitně zpracovaný a přesně odpovídal vašim potřebám? Více než 50 let se rakouská společnost P.MAX zabývá zakázkovou výrobou nábytku s využitím nejkvalitnějším materiálů a již od roku 1999 působí v zastoupení i u nás. Firma zajistí návrh a výrobu nábytku na míru podle požadovaných parametrů, v interiérovém studiu v Praze 5 vytvoří bezplatně 3D návrh a předá cenné rady i tipy. I přes vysokou kvalitu a individuální přístup je cena nábytku na míru srovnatelná s cenou nábytku sériové výroby.  

Individuální řešení pro jakýkoliv prostor

Každý typ prostoru vyžaduje individuální přístup a zkušenosti s uspořádáním a dělením prostoru. Společnost navrhuje jednotlivé celky nábytku tak, aby byly logicky uspořádané a rozdělené podle využití. Zajistí výrobu nábytku na zakázku do kuchyně, koupelny, ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, ale také atypického prostoru netradičních rozměrů a tvaru. 

3D návrh pro jasnou představu a optimální řešení

Celý proces výroby nábytku na míru začíná v Praze 5, kde sídlí prodejna a studio společnosti. Pro maximální optimalizaci řešení na míru budou po úvodní konzultaci s klientem zdarma zaměřeny prostory a vytvořen 3D návrh. Ten bude vypracován s ohledem na cíle využití konkrétního prostoru i detailní požadavky klienta. S návrhem jednotlivých kusů nábytku, výběru materiálu, barev i celkového charakteru nábytku na míru vám pomůže profesionální personál. Ten je tvořen odborníky v oblastech interiérového designu a zakázkové výroby nábytku

Kvalitní materiály i dílčí komponenty

Základem dlouholetého úspěchu společnosti je kromě samotné precizní výroby také využívání těch nejkvalitnějších materiálů a komponentů. Již při vytváření návrhu nábytku na míru v Praze 5 si budete jisti, že každý kus nábytku, dvířkami počínaje a kuchyňskou deskou konče, bude vyroben z materiálů vysoké kvality. Díky široké paletě barev a dekorů budou celky nábytku korespondovat s prostorem, ve kterém budou umístěny. Třeba podotknout, že veškerý nábytek na zakázku je vybaven moderním kováním BLUM s doživotní zárukou. 

Nábytek na míru Praha 5

Prodejna a studio zakázkové výroby nábytku v Praze 5 je jednou z několika desítek prodejen v celé Evropě. Využijte i vy individuálního přístupu a precizní řemeslné práce a získejte takový nábytek, který se bude do vašich prostorů nejlépe hodit a který své uživatele nadchne z praktického i estetického hlediska.