Sprostý slova obsahující písmeno R prej uklidňujou…

img

Tak schválně, kdy jste si naposledy zanadávali? Jako myslim z plnejch plic. No, já se snažim celej život myslet pozitivně, ale co si budem povídat, ne vždycky je to růžovoučký viď. V naší domácnosti platim za dlaždiče jednoznačně já. Můj milovanej muž je oproti mně andělskej. Vim, že k ženský se vulgarismy nehoděj, a tak se snažim chovat slušně aspoň na tý veřejnosti. Jsem vlastně takovej Jekyll a Hyde.

Každej máme podle mě v sobě toho hodnýho a zlýho. Zajímalo by mě ovšem, jak to dělaj takový ti věčně vysmátý jogíni a mniši. Vypadaj tak, že na něčem frčej. Ale tak snad je to aspoň přírodní.😊Ono zůstat pořád happy je někdy složitý jak prase. Jo a tady se dostáváme k tomu, že slova obsahující písmeno R prej uklidňujou. Pak tedy i to PRASE. Ale nebudem tu hanit domácí a užitečnou zvěř (sakra, dostala jsem chuť na tlačenku), popojedem…

Ženskej a mužkej pohled na věc je fakt odlišnej

Zaznamenali jste jeden zajímavej fakt v partnerských vztazích? Když se hádá ženská, většinou je hodně hlučná, mává horlivě rukama kolem sebe a občas hodí i nějakej ten talíř na zem, aby si ulevila. Kromě toho padne i pár dost vostrejch slov, který obsahujou mega objemný množství písmene R. Nakonec ztichne, sedne si do kouta, zakryje se dekou a sežere dvě tabulky čokolády během deseti minut, protože si prostě potřebuje obalit chabruse nerva… No a chlap, když je nasr….teda naštvanej, mlčí anebo odchází na balkon dát si cígo a posléze do hospody na jedno s kámošem (teď maximálně na lahváče do sámošky, kterej si ani na lavičce nemůže vychlemtnout). Každej máme prostě jiný metody uklidňování. Tim teda nechci tvrdit, že muži si taky neuměji z plna hrdla sprostě zanadávat.

Neumim prostě meditovat

Jestli se každej den uvádíte do transu a dokážete opustit svý tělo a lítáte si neznámo kde, pak vás vobdivuju. Mluvim tu o meditaci, kterou jsem nikdy neuměla. Mý myšlenky jsou jako Gumídci méďové…pořád poskakujou sem a tam. Nepamatuju si chvíli, kdy jsou měla v hlavě úplně prázdno…jo, možná to bylo u matury 😊, každopádně asi jsem hyperaktivní bo co. Jenom spánek mě dokáže uklidnit. No, a tak jak se mi to v makovici hromadí, občas to potřebuju vytlačit a nadávám. To je moje forma meditace, aby se můj mozek neocit v totální prdeli. No a máte to tam. R jak vyšitý. Jestli jste dočetli až sem, pak jste statečný. Mohla bych vám říct, abyste zkusili slovíčka typu KRÁSNÝ, nebo VROUCÍ, ale řekněme si to narovinu, prostě to nefunguje. Co zkusit tuhle mantru?

Nebuď dlaždičem, ani když seš řidičem! Vyslov pouze „ERRR“ a hlavně se z toho neposer… Jsem vám to říkala na začátku, že nejsem normální. Mějte krásnej víkend a doufám, že jsem vás nepohoršila 😊! Lepší už to nebude… A jestli jste zaznamenali, že skáču od tématu k tématu, pak se právě integrujete do mýho chaotickýho matrixu... Když to dáte, budete borci!

Diskuse k článku

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.
  • MedaBeda
    23. 1. 2021 07:37
    Sice sprostá ale upřímná a vtipná! A to se cení! :-) Ta pasáž o meditaci, gumídkách a prázdno u matury byla výborná :-))
Další články z rubriky