EWOPHARMA: léčivé přípravky, distribuce a internetový prodej, Praha

Společnost EWOPHARMA je obchodním zastoupením zahraničních farmaceutických společností. Jedná se o inovativního partnera při prodeji léčiv, který se zaměřuje na Švýcarsko a země střední a východní Evropy. Firma vstupuje na nové trhy a rozvíjí spolupráci s řadou koncových klientů i odborníků. Firma distribuuje produkty vlastních značek i léky na předpis. Od roku 2004 disponuje povolením pro výrobu léčivých přípravků v rozsahu dovozu ze třetích zemí.

Prodej léčiv – rozsah zaměření

Společnost EWOPHARMA zajišťuje distribuci a prodej léčiv i spotřebitelských výrobků. Společnost dlouhodobě dosahuje úspěchů a podílí se na rozšiřování nabídky pro spotřebitelský sektor. Firma nabízí přímý prodej léčiv i internetový prodej, spolupracuje také s řadou partnerů. V současné době se firma zaměřuje na léky a léčivé přípravky na vlasy, klouby, svaly a zažívání. Silné postavení na trhu má také v oblasti léků na předpis.

Pomoc při prosazování se na trhu

Firma se svému oboru věnuje řadu let a ví, jak se prosadit na trhu. Svým klientům proto pomáhá i v této oblasti. Společnost EWOPHARMA zajistí komplexní průzkum trhu. Provede analýzu s ohledem na vybrané léky či typy léčby, poskytne vyhodnocení tržního potenciálu, zpracuje studia proveditelnosti. Dále nabídne identifikaci příležitostí pro spolupráci nebo licencování, zpracuje podnikatelské plány pro zvolený region a zpracuje zprávy o podmínkách na trhu. Mimo to zajišťuje odborné služby v oblastech regulace trhu, marketingu, licencování i farmakovigilance.

Prodej léčiv – hlavní pilíře úspěchu

Společnost EWOPHARMA s mezinárodním působením dosáhla svého úspěchu díky několika pilířům, na kterých své podnikání postavila. Na prvním místě je spolehlivost, kvalita a fundovanost. Při jednání se zákazníky a partnery vystupuje společnost při prodeji léčiv zodpovědně a profesionálně. Dalším významným pilířem je komunikace a poskytování ucelených informací. Funkční systém završují kvalifikování zaměstnanci a zkušené cílevědomé vedení.

EWOPHARMA

REHASPORT TRADE s.r.o.

Michelská 3/9, 14000 Praha 4
775096009
Společnost se specializuje na dovoz a distribuci zdravotnického materiálu a zdravotnických pomůcek, jako jsou speciální "tejpy" TEMTEX Kinesiology tape a speciální bandáže. Kromě tejpovacího materiálu vyvíjíme a distribuujeme masážní oleje a dodáváme rovněž zdravotnickou přístrojovou techniku či terapeutická lehátka. Zdravotnický materiál dodáváme fyzioterapeutům, masérům, ale také do státních i soukromých rehabilitačních zařízení.

Mgr. Ludmila Geisslerová

Kladenská 57, 16000 Praha 6 - Vokovice
602277789
Zdravotnické potřeby MojePéče.cz nabízí ortézy, bandáže a další zdravotnické pomůcky za výhodné ceny. 95% nabízených zdravotnických potřeb máme skladem. S výběrem zdravotnických potřeb vám poradí naši zkušení specialisté z oboru zdravotnictví. Součástí portfolia produktů jsou také sportovní pomůcky a přístroje.

MERTEN DENTAL s.r.o.

Michelská 111/450, 14100 Praha 4 - Michle
800181818
Distributor zdravotnických pomůcek pro dentální hygienu. Nabízíme zubní kartáčky pro dospělé i děti, zubní pasty, ústní vody i spreje, kousátka pro děti, mezizubní kartáčky, dentální nitě (vlákna) a dentální párátka. Další kategorií zdravotnických pomůcek určených pro dentální hygienu jsou pak pomůcky pro třetí zuby nebo zdravotnické pomůcky určené pro motivaci pacientů (krabička na první zoubky apod.)  

AESCULUS v.o.s.

Evropská 1566/41, 35002 Cheb
354431300
Lékárna Evropská je vašim pomocníkem na cestě ke zdraví. Nabízíme nejrůznější lékárenský sortiment, jako jsou léky, léčiva, ale také zdravotnické pomůcky, zdravotnický materiál apod. Nabízíme měření tlaku zdarma i pomoc při odvykání kouření. Kromě široké nabídky léků a zdravotnických potřeb nabízíme také homeopatika či lékárenskou kosmetiku.

Psí bradavice se vyskytují u štěňat i starších psů. Můžeme je léčit?

Dobry den, resim stejny problem. Bradavice mely odpadnout po osetreni tim ledovym zpusobem. Nestalo se tak ani...

Sova pálená jako domácí mazlíček aneb jak vyzrát na chov sov

Článek dobrý, škoda že jen reklama, která je přes něj nejde zavřít, tudíž první dva odstavce si člověk nepřečt...

Jak se vyrovnat s rozchodem či úmrtím

vím jaké to je. Před rokem mi zemře tatínek a před měsícem pejsem. Bylo to hrozné a už to nechci nikdy zažít. ...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

ja tedy slevám v obchodě neholduji, ale je fakt, ze damska kosmetika je tak brutalne draha, ze v tomto pripade...