AESCULUS v.o.s.

Lékárna Evropská je vašim pomocníkem na cestě ke zdraví. Nabízíme nejrůznější lékárenský sortiment, jako jsou léky, léčiva, ale také zdravotnické pomůcky, zdravotnický materiál apod. Nabízíme měření tlaku zdarma i pomoc při odvykání kouření. Kromě široké nabídky léků a zdravotnických potřeb nabízíme také homeopatika či lékárenskou kosmetiku.

REHASPORT TRADE s.r.o.

Michelská 3/9, 14000 Praha 4
775096009
Společnost se specializuje na dovoz a distribuci zdravotnického materiálu a zdravotnických pomůcek, jako jsou speciální "tejpy" TEMTEX Kinesiology tape a speciální bandáže. Kromě tejpovacího materiálu vyvíjíme a distribuujeme masážní oleje a dodáváme rovněž zdravotnickou přístrojovou techniku či terapeutická lehátka. Zdravotnický materiál dodáváme fyzioterapeutům, masérům, ale také do státních i soukromých rehabilitačních zařízení.

Mgr. Ludmila Geisslerová

Kladenská 57, 16000 Praha 6 - Vokovice
602277789
Zdravotnické potřeby MojePéče.cz nabízí ortézy, bandáže a další zdravotnické pomůcky za výhodné ceny. 95% nabízených zdravotnických potřeb máme skladem. S výběrem zdravotnických potřeb vám poradí naši zkušení specialisté z oboru zdravotnictví. Součástí portfolia produktů jsou také sportovní pomůcky a přístroje.

MERTEN DENTAL s.r.o.

Michelská 111/450, 14100 Praha 4 - Michle
800181818
Distributor zdravotnických pomůcek pro dentální hygienu. Nabízíme zubní kartáčky pro dospělé i děti, zubní pasty, ústní vody i spreje, kousátka pro děti, mezizubní kartáčky, dentální nitě (vlákna) a dentální párátka. Další kategorií zdravotnických pomůcek určených pro dentální hygienu jsou pak pomůcky pro třetí zuby nebo zdravotnické pomůcky určené pro motivaci pacientů (krabička na první zoubky apod.)  

PROMEDIJEK s.r.o. zdravotnické potřeby

Markušova 1634/6, 14900 Praha 11
734728114
Zdravotnické potřeby PROMEDIJEK s.r.o. fungují jako internetový prodej (e-shop). Nabízíme zdravotnické potřeby a zdravotnické pomůcky, jako jsou například alkohol testery, čističky vzduchu, bandáže a ortézy, berle, chodítka, chirurgické nástroje a mnoho dalších. Zdravotnické potřeby nabízíme pro profesionální i domácí použití.

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Bílý háčkovaný lapač snů menší Namaste

Háčkovaný menší bílý lapač snů z Bali
Cena:
159

Solná lampička na USB kabel

Malá solná lampička na USB kabel, LED dioda Solná lampa je…
Cena:
245

Set esenciálních olejů Tantra a Smyslnost

Éterické oleje pro příjemné chvilky Set 3 esenciálních…
Cena:
388