Tělovýchovná zařízení města Tábora, s.r.o.: provoz hotelu a sportovních zařízení

Společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora zajišťuje provoz hotelu Zimní stadion i řadu sportovních zařízení, které se v Táboře nachází. Podílí se také na organizaci kurzů a táborů, plavecké akademie. Současně je provozovatelem oblíbeného kina Svět. Ve všech zařízeních lze platit čipovými hodinkami TZMT, které lze nabít libovolnou peněžní částkou a jejichž využívání přináší řadu výhod včetně levnějších vstupů do plaveckého bazénu.

Hotel Zimní stadion

Zmiňovaná společnost je provozovatelem hotelového zařízení Zimní stadion. Nabízí ubytování s možností parkování a uložení jízdních kol či jiného sportovního vybavení. K dispozici jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové i pětilůžkové pokoje či apartmán. Celková kapacita hotelu je 40 hostů. Po dohodě je možné zajistit také snídaně. Svůj pobyt v hotelu Zimní stadion si můžete pohodlně zarezervovat online.

Sportovní zařízení

Společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora provozuje řadu sportovišť. Patří mezi ně například hojně využívaný zimní stadion, který slouží nejen jako ledová plocha, ale také koncertní a výstavní hala. Stadion nabízí i další prostory – hernu stolního tenisu, tělocvičnu a taneční sál, hokejové tréninkové centrum, laser game či tenisové kurty.

Mezi další provozovaná sportoviště patří plavecký stadion, baby centrum, fotbalové stadiony, Gym Leskovická, Jordánská pláž, zóna Komora, wellness i sportovní haly.

Fitness centrum a masážní studio ABITI Holešov

Samostatnost 1181 (1.poschodí), 769 01 Holešov
Fitness centrum v Holešově je místem, kde si můžete splnit sen o dokonalé postavě, udržovat si kondičku, změnit stravovací návyky, začít se zdravým životním stylem, a také se efektivně zrelaxovat mnoha druhy masáží. Fitness centrum ABITI není běžná posilovna s posilovacími stroji, ale komplexní služby na míru pod vedením zkušených výživových poradců, osobních trenérů a rekondičních terapeutů.  Fitness cvičení, rekondiční masáže, výživové poradenství i hubnutí Pro dokonale zpevněné tělo a úbytek tělesné hmotnosti využíváme moderní přístroje a bezbolestné metody, které vás krok za krokem posunou blíže k vysněné postavě. V ABITi najdete vibrační posilovací stroj, vibrační plošinu, přístroj Vacu - Body Space a další pomocníky pro hubnutí a tvarování těla. Novinkou  je revoluční cvičební stroj Fiveriders pro posilování a tvarování celého těla.  

Posilovna Vrchlabí: Fitcentrum LS-Club

5. května 379, 543 01 Vrchlabí
Fitcentrum LS-Club Vrchlabí – nejstarší a nejlepší posilovna ve Vrchlabí! Ať už chcete nabrat svalovou hmotu, nebo jen redukovat váhu, tak Fitcentrum LS-Club Vrchlabí je v tomto ohledu ideálním místem. Naší hlavní výsadou jsou dlouhodobé zkušenosti v oboru fitness, osobní přístup ke každému zákazníkovi a pohodová domácká atmosféra. A to vše za příznivé ceny bez vysokohorské přirážky! Posilovna Vrchlabí – ráj pro muže i ženy Fitcentrum LS-Club Vrchlabí je posilovnou, která potěší muže i ženy. Naše fitcentrum totiž disponuje jak oddělenou rozsáhlou aerobní zónou s běžícími pásy, eliptickými trenažéry a rotopedy, tak posilovací zónou s moderními stroji, multifunkční věží a rozmanitou škálou jednoručních činek. Naše posilovna tedy poskytuje prostor k aktivnímu odpočinku, procvičení ztuhlých svalů a kloubů i náročnému tréninku. Posilovna Vrchlabí a další služby Jste v posilování začátečníci, nebo se jen chcete v tréninku posunout o úroveň výš? V tom případě využijte osobní trénink se zkušeným a proškoleným trenérem, který vám také pomůže sestavit ideální tréninkový plán. Mezi naše další služby patří výživové poradenství, tvorba jídelníčku na míru nebo měření podkožního tuku. Ať už chcete zhubnout, nebo ze sebe udělat kulturistu, Fitcentrum LS-Club Vrchlabí vám ve vašich plánech pomůže!

Petra Drobná - výživové poradenství & fitness

Zarámí 4077, 76001 Zlín
+420 606 731 692
Petra Drobná se zaměřuje na výživové pordenství a fitness coaching. Jsme tady pro všechny, kdo chtějí změnit svůj životní styl nebo potřebují jen poradit, jak na správný zdravý jídelníček či efektivní cvičení.

Sportcentrum Maty Zlín - Schwinn cycling, jumping

Růmy 5470, 76001 Zlín
+420 775 296 669
Sportcentrum Maty na Růmech je jedno z nejuznávanějších sportovních center ve Zlínském kraji. Najdete u nás Schwinn cycling, Alpining, jumping, celou řadu aerobních cvičení, Power Plate a další. V areálu najdete také malou kavárnu a dětský koutek, kde na vás mohou vaše ratolesti během cvičení v klidu počkat. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Lunární náramek ŽENSTVÍ

Granát a korál pro ochranu, sexualitu, energii a lásku
Cena:
340