Pokud vás zajímá čínská medicína nebo si chcete vylepšit vaše zdraví či sebevědomí, online kurzy sestavené MUDr. Uríkovou a jejími spolupracovníky nabízejí vše pro to, abyste se již dále nemuseli trápit s nadváhou, zdravotními potížemi či nízkým sebevědomím. Stačí jen otevřít oči a mysl něčemu novému a jinému, než jste byli doposud zvyklí.

Online kurzy: Baňkování pro začátečníky

Trpíte kloubními či svalovými problémy, bolí vás záda, páteř nebo máte vysoký tlak a nechcete utrácet peníze za drahé návštěvy masérů se specializací na baňkování? Online kurz Baňkování pro začátečníky je tedy určený právě vám. Pomocí online kurzů získáte mnohem více, než jen základy správného provádění této oblíbené masáže. S metodou baňkování se seznámíte do hloubky. Sami se naučíte baňkovat za použití základních typů baněk (silikonové, plastové s pumpičkou a skleněné s balonkem) a zjistíte, pro koho je tato metoda nejvhodnější. Dále se dozvíte vše o léčivých účincích a jak lidem s různým onemocněním pomoci.

Online kurz baňkování obsahuje jak texty, tak také video s praktickými ukázkami. Po ukončení kurzu získáte certifikát, ale především rozsáhlé vědomosti a znalosti o baňkování, které můžete využít při léčení problémů jak u sebe, tak u rodiny a přátel. Snadno si tak poradíte nejen s bolestmi na těle, ale také například s trávicími potížemi, únavou, nespavostí či alergií.

Hubnutí podle čínské medicíny

Online kurz Hubnutí podle čínské medicíny vám pomůže dopracovat se k vaší vysněné postavě, zbavit tělo přebytečných škodlivých látek a nastolit v něm i na vaší duši rovnováhu a pohodu. Naučíte se stravovat podle daného principu, zjistíte, proč vaše tělo při dietách nehubne, ale naopak přibírá, dozvíte se, jaká jídla z jídelníčku zcela vypustit, a naopak jaká do něj více zařadit. Součástí online kurzů jsou krátká videa pro vysvětlení textů s názornou ukázkou. Získáte také vzorové jídelníčky, které vás navedou na správnou stravu s co nejlepšími výsledky.

Online kurzy vás také naučí, jak si zvýšit sebevědomí

Pro ty, které netrápí pouze zdraví a postava, ale celkově nízké sebevědomí, je tu online kurz Sebevědomí, který vám opět pomůže cítit se dobře ve vaší kůži. Online kurz vám pomůže najít ztracenou sebedůvěru a vybojovat si opět zdravou sebelásku. Naučíte se najít na sobě to dobré a mít rád/a i své chyby. Získáte nově nabytou sílu, díky které vám již nebude stát nic v cestě za pozitivním myšlení a lepším, zdravým životem.

Všechny nabízené kurzy MUDr. Uríkové vás naučí lépe a hlouběji vnímat své tělo, znovunabýt zdraví i sebevědomí a udržet si vnější i vnitřní krásu.