mudr-urikova1

hubnutí • baňkování • tradiční čínská medicína • online kurzy

Vystřídali jste již několik diet na zhubnutí, ale stále nepřichází očekávaný výsledek? Zajímá vás tradiční čínská medicína a chcete se naučit sestavit si podle ní jídelníček a zdravěji žít? To a mnohem více nabízí online kurzy MUDr. Uríkové, které vám dopomohou k vybudování si a udržení zdravého těla i ducha. Online kurzy jsou vhodné i pro úplně začátečníky!

Hubnutí podle čínské a západní medicíny

Fotolia_115153631_XS

Vystřídali jste již několik diet a pořád nejste spokojeni se svojí postavou? Nejste si jistí, co děláte špatně a ani co změnit, abyste se stravovali správně? Zajímavé a možná překvapivé je to, že obéznější lidé nejedí příliš, ale naopak jedí často velice málo. Online kurzy Hubnutí podle čínské medicíny a Hubnutí podle západní medicíny od MUDr. Uríkové vás naučí, jak si správně sestavit jídelníček, a to tak, abyste byli spokojeni nejen se svým tělem, ale také uvnitř vaší mysli. Součástí kurzů jsou přímo okomentované vzorové jídelníčky na celé čtyři dny s návrhem dalších variant každého denního jídla.

Hubnutí podle čínské medicíny: fytoterapie, moxování i baňkování

Někteří lidé si myslí, že zhubnout jde jednoduše pouze za pomocí pohybu a že mohou sníst téměř vše, jelikož jídlo později vysportují. Mnozí ale vědí, že i když sportují a snaží se zdravě jíst, kila dolů stále nejdou. Někteří hladoví a přitom stále přibývají na váze. Online kurz Hubnutí podle čínské medicíny vám pomůže zjistit, v čem děláte při stravování a hubnutí největší chyby a jak svůj jídelníček i celkový životní styl napravit, aby šlo hubnutí lehce a bez přísných diet.

Co vše se v kurzu naučíte?

Hubnutí podle tradiční čínské medicíny zahrnuje kupříkladu fytoterapii neboli metodu, při níž jsou využity bylinné preparáty, ať už ve formě čajů nebo hotových tablet a kuliček. Účinné je podle čínské medicíny při hubnutí také moxování a baňkování, jež pomáhají z těla odstranit přebytečnou vodu a škodliviny nebo aurikuloterapie, díky níž vás přestane "honit mlsná". Sami potom dokážete využít všemožné metody čínské medicíny k tomu, abyste dokázali zhubnout a dopomoci si k vysněné postavě. Pomocí online kurzu se dozvíte vše o hubnutí podle tradiční čínské medicíny, naučíte se sestavit si účinný a zdravý jídelníček, a především se kousek po kousku posunete blíže k lepšímu a zdravějšímu životnímu stylu. Tím si udržíte nejen své zdraví pod kontrolou, ale získáte také lepší pocit ze sebe sama. Součástí kurzu jsou okomentované vzorové jídelníčky na celé čtyři dny.


Hubnutí podle západní medicíny: naučte se vařit i jíst zdravě a správně

Víte, ze kterých potravin nejvíce přiberete nebo naopak které potraviny hubnutí podporují? Dokážete si sestavit energeticky vyvážený jídelníček? Online kurz Hubnutí podle západní medicíny vás tohle vše naučí, a ještě mnohem více. Během kurzů se například dočtete, co je to energetická bilance a jaký má být váš ideální poměr mezi příjmem a výdejem energie, abyste dokázali hubnout a abyste si i po zhubnutí udrželi hezkou postavu.

Jak dokážete zhubnout a udržet si postavu podle západní medicíny?

Díky online kurzu pochopíte, jak byste měli správě vyváženě jíst, abyste nepřibírali na váze a dokázali si udržet postavu podle vašich představ a očekávání. Naučíte se rozpoznávat potraviny bohaté na důležité živiny a naopak ty, které vám do těla nepřinesou žádný užitek. Dostanete praktické rady ohledně sestavování vašeho jídelníčku a jak si počínat u výběru potravin při vaření. Pokud jste nikdy neslyšeli o zdravé 13, online kurz vám vše vysvětlí a naučí, jak se podle těchto zásad zdravé 13 chovat. Součástí kurzu jsou 4 kompletní denní jídelníčky, jež vám pomohou do začátku a které můžete vnímat jako jistý vzor při sestavování vašeho vlastního jídelníčku. Online kurz Hubnutí podle západní medicíny bude prospěšný nejen pro vás, ale také pro vaši rodinu či blízké. Vařením a konzumací těch správných potravin totiž napomůžete k lepšímu zdraví i všech okolo vás.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte