Fyzioterapie Praha 4 Kalašová Michaela

Fyzioterapie je léčebná rehabilitační metoda zabývající se řešením problémů s pohybovým aparátem způsobených úrazy, operačními výkony nebo vrozenými vadami. Fyzioterapeut s aktivní účastí pacienta řeší svalové dysbalance a jiné potíže za pomocí svých rukou, přístrojů a speciálního cvičení uzpůsobeného na míru individuálnímu problému. Mgr. Michaela Kalašová je zkušená fyzioterapeutka působící v Praze, která vám pomůže od bolesti a pohybového omezení. 

Účinná fyzioterapie Praha 4 - Kalašová Michaela, zkušená fyzioterapeutka 

Při řešení problémů s pohyblivostí využívá Mgr. Kalašová kromě běžných fyzioterapeutických technik také Dornovu metodu, Kraniosakrální terapii, manuální i přístrojové lymfodrenáže, reflexní terapii nohy, akupresuru či baňkování. Pracuje i s těhotnými ženami po ukončení 1. trimestru těhotenství.

Fyzioterapie Praha 4 - Kalašová Michaela probíhá na ulici Ctiradova, každé úterý je možné se objednat i do Sportcentra YMCA sídlícího na adrese Na Poříčí 12, 110 00, Praha 1

Centrum zdraví - rehabilitace, s.r.o.

Josefa Jana Fučíka 468, 51251 Lomnice nad Popelkou
481
Léčebné a rehabilitační techniky využívající poznatky klasické i alternativní medicíny v Centru zdraví – rehabilitace v Lomnici nad Popelkou. Absolvujete zde harmonizační léčebné procesy v příjemném prostředí. Zabýváme se reiki, akupunkturou, akupresurou, bylinnou léčbou, elektroterapií a dalšími metodami harmonizace a léčby.

Fyzioterapie a léčebná rehabilitace Uherské Hradiště

Josefa Stancla 152, 686 01 Uherské Hradiště
+420 776 757 793
Mgr. Lenka Honsová se zabývá fyzioterapií a léčebnou rehabilitací v nestátním zdravotnickém zařízení v Uherském Hradišti. Rehabilitace se týká především pacientů s bolestmi pohybového aparátu po úrazech, nemocech, operacích i bolestmi vzniklými vlivem chybného držení těla či vrozených vad. Využívá moderní metody fyzioterapie pro děti i dospělé a poskytuje také poradenství v oblasti prevence potíží pohybového aparátu.  Používané metody rehabilitace a fyzioterapie Rehabilitace základními technikami: reflexní masáže, měkké a mobilizační techniky, léčebná tělesná výchova,... Metodika dle profesora Koláře DNS: dynamická neuromuskulární stabilizace Vývojová kineziologie: tejpování  Cvičení na balančních plochách: flowin, bosu, overball,... Elektroléčba přístrojem REBOX Myofasciální a mobilizační techniky
Pánevní dno je střed těla a má být pružné a pevné jako trampolína. Je důležité pro ženy i pro muže mít tuto část těla v dobré kondici a uvědomovat si tyto svaly, neboť jsou vůlí ovladatelné. Není těžké tyto svaly zaktivovat. Ženy i muži pocítí tyto profity: Úbytek epizod úniku moči – INKONTINENCE Zmírnění BOLESTÍ v zádech a kyčlích Zlepšení nálezu poklesu orgánů malé pánve u žen Sex se stane opravdu krásným prožitkem pro oba partnery Zmizí chronická únava z nedostatku ŽIVOTNÍ ENERGIE Přijde EMOČNÍ STABILITA a radost ze života. Jsou k dispozici tato řešení: Chirurgické zákroky se všemi riziky invazivní metody. Medikamentózní – doplňky stravy, k efektu nestačí jedno balení ale dlouhodobé užívání. 8Kč /1 den Inkontinenční pomůcky – problém zakonzervují, neřeší. Zdravotní pojišťovny zatím finančně přispívají. / 3 mld. ročně/ Není jisté, zda na to budou mít i v budoucnu. Cvičení svalů pánevního dna dle Kogela nestojí peníze, ale k dosažení účinku je nutné cvičit 20 minut denně. MediLady a Violet zabere 1x týdně 9 minut, jednorázová investice s 20letou zárukou výměny poškozených komponent Padesátka se Vás zeptá, co jste dělali ve třiceti Pomůcky jsou vhodné i pro ženy s poporodní inkontinencí a muže po operacích prostaty Pomůcku MediLady a Violet zakoupíte online Pomůcky jsou k sehnání v internetovém obchodě společnosti Medipunkt a jsou chráněny průmyslovým vzorem.

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Nechápu příteli Rudo,že se tak schazuješ a mluvíš o čemu naprosto vůbec nerozumíš. Když já jsem se zabýval výr...

Nenechte pejskovo tělo zaplavit toxiny. Jak léčit selhání ledvin u psa?

31.5.2024 mi odešel pejsek / téměř 15 let -rotvajler/ na chronické poškození ledvin. Nikdy nestonal, 5 dní pře...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/