Koloidní stříbro pomůže s mykózami

img
16. 04. 2020

Koloidní stříbro se těší stále větší popularitě. Poutá na sebe pozornost hlavně svojí velikou silou, kterou lze efektivně využívat proti mykózám, virovým i bakteriálním onemocněním. Jeho působnost je opravdu široká. Roztok koloidního stříbra je brán bez nadsázky jako jeden ze zázraků alternativní medicíny.

Co je koloidní stříbro?

Koloidní stříbro je roztok, který se vyrábí dispergováním klasického stříbra (drahého kovu) v destilované vodě. Obecně se koncentrace koloidního stříbra pohybuje od 10-100 ppm, hodnotový údaj ukazuje uživateli, kolik částic stříbra se v roztoku objevuje na milion částí rozpustné látky. Výhodou koloidního stříbra je jeho velká vstřebatelnost. Koloidní stříbro bylo lékaři hojně používáno téměř půl století až do počátku čtyřicátých let minulého století. Po objevu syntetických antibiotik upadlo v zapomnění. Dnes jsou jeho účinky opět diskutovány, ale jeho zastánci naráží na legislativní omezení, které podstatně stěžují jeho doporučování k vnitřnímu užití.

Čtěte také:

Plíseň v bytě může ohrozit vaše zdraví! Podívejte se na nejčastější druhy plísní

Jak koloidní stříbro působí?

Koloidní stříbro je velmi rychlé a efektivní a působí v rámci několika málo minut. Jeho výhodou je, že narozdíl od antibiotik ničí pouze nepřátelské bakterie a ty tělu prospěšné ponechává na pokoji. Nemusíte tedy při jeho užívání doplňovat do těla probiotika. Koloidní stříbro je dobrým pomocníkem také při hojení ran, proniká do jádra patogenů, které efektivně odstraňuje, ale zároveň nepoškozuje tkáň v jejich okolí. Správné dávkování koloidního stříbra je dobré prokonzultovat s člověkem, který se věnuje alternativní medicíně, pro začátečníka v užívání může být problematické určit správnou koncentraci.

Kdy koloidní stříbro používat?

Můžete ho používat při projevech mnoha neduhů. Typicky po něm sáhněte, když trpíte sezónními onemocněními, kožními problémy, ženskými gynekologickými infekcemi nebo cystami, hemeroidy, opary včetně pásového, pokud jste hostiteli streptokoka, potřebujete-li uvolnit zahlenění organismu, při různorodých zánětlivých reakcích organismu, ale také může velmi dobře pomoci při otravě jídlem.

sperk prsten

Převážně je skvělým pomocníkem při hojení kožních onemocnění. Můžete ho použít do otevřených ran, vředů, protože nepálí, je účinnou desinfekcí, velmi dobře je čistí a urychluje hojení. Na špatně se hojící rány jej lze používat v dlouhodobějším horizontu.

Koloidní stříbro a mykózy

Koloidní stříbro se používá při různých druzích mykóz. Od plísňových a houbových onemocnění nohou, kůže, na ženské i mužské pohlavní mykózy. Nejen, že pomáhá ničit jejich projevy, ale také stimuluje obranyschopnost organismu a působí jako prevence jejich dalšího množení. Nedávné studie se zmiňují o rezistenci Candidy na flukonazol, lék široce používaný k léčbě systémových plísňových chorob a zmiňuje koloidní stříbro jako její řešení. Koloidní stříbro je účinné proti 650 různým patogenům, proto dokáže léčit různé kmeny Candidy. V USA se používá v některých oblastech pro čištění vody, protože si dokáže poradit s výskytem sinic a dalších zdraví ohrožujících bakterií. Stříbro musí díky svému přirozenému antimikrobiálnímu účinku znovu získat své správné místo.

Koloidní stříbro skladujte dobře uzavření mimo dosah elektromagnetického pole, nemanipulujte jím s pomocí kovů. Nedávejte ho do chladničky, nemějte ho v blízkosti domácích spotřebičů. Upozorňujeme, že koloidní stříbro a jeho vnitřní užívání je čistě na osobní odpovědnosti jedince, který se pro něho rozhodne a nemá legislativní oporu. Můžeme ho tedy doporučit pouze jako prostředek k zevnímu ošetření.

Napsat komentář: Koloidní stříbro pomůže s mykózami

RE: Koloidní stříbro pomůže s mykózami

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.