Když mám PMS a volám SOS

img

Jsem vážně na vodstřel, když mám PMS. Já vim, že vás asi nebudou zajímat nějaký kecy ohledně premenstruačního syndromu jedný neznámý ženský ve středních letech, jenže já mám dneska duševní pnutí a potřebuju si „ulevit“. Vod toho jsem zakládala tenhle blog. Tak pojďme se hromadně podpořit ženy! Taky vás všechno okolo tak sejří, když na dveře klepe teta Irma?

Já fakt nevim, co s náma ta příroda zamějšlela. Můj muž říká, že se jde radši odklidit do dílny k ponku, protože tam ho nikdo s PMS ohrožovat nebude… Má recht. Bejt chlap a mít u sebe ženskou, která to má dostat a je nasraná, taky se klidim. A co vy? Jste úplně v klidu ženy? Nebo jste taky na zabití?

Dnes to zkrátim

Kdyby aspoň svítilo sluníčko. Ale je hnusně, chce se mi spát a byt po tejdnu vypadá, jako po výbuchu atomovky. V rohu ložnice mi leží asi třičtvrtě roku prádlo na vyžehlení (nechce někdo brigádu?) a ty sarapatičky na parapetu u vokna v obejváku mě bijou do vočí. Chci bejt chlap a chci dělat u ponku. Vůbec by mi nevadilo mít něco bimbajícího se mezi nohama, chci odejít z domu a přijít, až bude moje žena v klidu a udělá mi řízky. Chci stárnout, aniž by mě někdo soudil, že mám fakt vodpudivý vrásky a špeky jako prase. Chci zrát jako víno a nesesychat jako švestka. Chci bejt jako vokouzlující James Bond 007, NECHCI PMS, NECHCI uklízet, NECHCI dneska nic! Ale co naplat, pánbůh mi nadělil dvě kozy a frndu, a tak nezbývá než se s tim smířit… Sorry, že dneska to není dvakrát pozitivní, ale souznim s váma ženy, jistě mi rozumíte a vám pánové z duše závidim! Máte taky něco jako PMS? 

Diskuse k článku

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.
  • Jaroslav
    27. 1. 2021 15:33
    Nazdar dámo, PMS vyloženě jako chlap nemám (zase jiné věci by se našly). Ovšem obávám se, že v dnešní zvrácené době budeme muset mít PMS za chvíli jako chlapi povinně taky, abychom nediskriminovali ženy. EUmyslitelé jsou toho schopni, to uzákonit.
Další články z rubriky