Sex a hubnutí? Funguje to! Pro účinné spalování tuků se ale sexu musíte věnovat pravidelně a aktivně

Držet si štíhlou linii a mít pevné svaly je snem snad každé ženy. Některé si kvůli tomu ordinují nejrůznější diety, jiné tráví hodiny v posilovně. Věděli jste ale, že zhubnout lze i mnohem příjemnějším způsobem? Klíčem ke krásnému tělu je totiž pravidelný sex. Aby byl ale opravdu účinný, je třeba chopit se iniciativy a nenechávat veškerou práci na partnerovi. Hubnutí také výrazně pomůže střídání více poloh. Na nic nečekejte a spojte příjemné s užitečným – užijte si dokonalý sex a zároveň hubněte a zpevňujte své tělo.

Sex a hubnutí aneb spalujte kalorie příjemně

Zdá se vám to nemožné? Ale není. Sex je totiž v podstatě sportovní výkon. Během aktu neustále napínáte a stahujete svaly, čímž spalujete kalorie a díky tomu tedy hubnete. Pravidelným sexem tak skutečně můžete shodit přebytečné kilogramy. Sex zároveň urychluje metabolismus, podporuje spalování tuků a krásně vytvaruje určité partie vašeho těla. kromě toho se během milování do těla vyplavují hormony, díky kterým je člověk méně náchylný k přejídání se. Sex vás tak ochraňuje před obezitou.

Sex jako sport

Ke spalování kalorií dochází při nejrůznějších činnostech. Záleží na jejich intenzitě i fyzické náročnosti. Pokud se snažíte zhubnout, trávíte čas cvičením a dřinou v posilovně. Přitom to jde i jinak. Co takhle strávit stejnou dobu v posteli a oddávat se vášnivému sexu? Je totiž pravděpodobné, že tak spálíte téměř stejné množství tuků. Navíc mnohem příjemnější cestou.

Sex hravě strčí do kapsy různé další aktivity. Nevěříte? Prohlédněte si tabulku a porovnejte to.

Aktivita:

Za 1 hodinu spálených:

Badminton

320 kalorií

Basketbal

430 kalorií

Běh

650 kalorií

Cvičení v posilovně

600 kalorií

Fotbal

750 kalorií

Horská turistika

560 kalorií

Jízda na kole

480 kalorií

Jóga

300 kalorií

Plavání

450 kalorií

Sex

400 kalorií

Volejbal

250 kalorií


Jak na hubnutí? Buďte aktivní a vášniví

Nejspíš vás teď zajímá, kolik můžete při sexu zhubnout. Podle odborníků lze jednou průměrnou souloží, která trvá přibližně patnáct minut, shodit v průměru kolem dvaceti gramů. Avšak aby sex opravdu vedl ke spalování tuků a hubnutí, je zapotřebí vynaložit nějaké úsilí. Nestačí jen tak ležet, nechat veškerou „dřinu“ na partnerovi a doufat, že díky jeho snaze zhubnete. Pokud chcete spálit během milování co nejvíc kalorií, budete muset vzít iniciativu do svých rukou a být co nejaktivnější. Přidejte také na vášnivosti a dravosti. Nejen, že tak zvýšíte účinnost spalování tuků – vaši snahu jistě ocení i váš partner.

Hubnutí při sexu podpoříte také intenzivním pohybem a rychlejším tempem, které lépe nastartuje váš metabolismus. Zkuste se tedy při milování co nejvíc hýbat a střídat pohyby. Uvidíte, že partner bude nadšením bez sebe, a navíc díky většímu vynaloženému úsilí bude hubnutí ještě efektivnější.

Zjistěte, s kým si v posteli nejvíce rozumíte podle znamení zvěrokruhu. 

Stejně tak se snažte prodloužit délku milování. Čím delší samotný milostný akt bude, tím více kalorií totiž spálíte. A pokud bude váš výkon korunován vyvrcholením, množství spálených tuků se ještě výrazně zvýší.

Pravidelnost a vytrvalost je pro hubnutí nezbytná

Pokud chcete díky sexu skutečně zhubnout, je kromě aktivity a pohybu důležitá také pravidelnost, vytrvalost a vydatnost. Věnujte se sexu pravidelně několikrát týdně, ideálně jednou denně, a uvidíte, že výsledky v podobě hubnutí a zpevnění na sebe nenechají dlouho čekat. Zajímat by vás mohlo i to, že nejefektivnější spalování tuků probíhá v dopoledních hodinách. Zpříjemněte si den hned po ránu, a ještě si tím pomozte k lepší postavě. 

pohlavni nemociZa hodinu v posteli spálíte až 400 kalorií.

Polohy pro hubnutí a zpevnění těla

Aby bylo hubnutí při sexu opravdu účinné a mohlo tak rovnocenně zastoupit třeba dřinu v posilovně, je potřeba věnovat pozornost také zvoleným sexuálním polohám. Některé z nich jsou totiž pro spalování tuků jako stvořené, navíc vám pomohou zpevnit určité partie. Mezi takové náročnější polohy, při kterých do hry zapojíte více svalových skupin, patří třeba poloha vestoje. Poloha na koníčka je zase skvělá pro procvičení a vytvarování stehenních a hýžďových svalů, ruce vám skvěle vytvaruje poloha zezadu.

Nezapomeňte také polohy během jednoho aktu několikrát prostřídat. Vyhnete se tak stereotypu a milování vás bude ještě více bavit. Navíc je střídání poloh pohybově náročné a pro spalování tuků tedy efektivnější.

Spalování tuků díky předehře

Věnujete při sexu dostatečný čas předehře? Pokud ne, měli byste to změnit. Efektivita spalování tuků totiž bude ještě vyšší. Vyzkoušet můžete třeba smyslný tanec spojený se striptýzem. Nejen že skvěle navnadíte partnera, navíc prohřejete a protáhnete svaly, takže budete připravena i na složitější polohy. Zároveň také spálíte nějaké kalorie navíc.

Příjemným spalovačem tuků jsou dále třeba vášnivé polibky. Neváhejte a zapojte je do milostného aktu ve velké míře. Hubnutí urychlíte také masírování partnera či pomocí jiných činností, které vám zároveň zvýrazní potěšení při sexu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1874x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Bezinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,7l…

100% bezinková šťáva Čerstvá vylisována šťáva z plodů divoce rostoucího…

Cena: 72 Kč  87 Kč 

ROZINKY černé RAW - sušené na slunci 250g

Sladké rozinky vynikající chuti, RAW kvalita Rozinky obsahují rosveratrol a…

Cena: 83 Kč  109 Kč 

AMALAKI sušené 200g FUDCO

Sušené plody ovoce amalaki, slazené Plod Amalaki je v ajurvédské medicíně…

Cena: 58 Kč  89 Kč 

Čerstvá KURKUMA ve slaném nálevu 280g

Kořen čerstvé kurkumy v nálevu Podávejte jako přílohu k indickým jídlům.…

Cena: 98 Kč  127 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte