Veterinární ordinace
05. 01. 2023

MVDr. Josef Steiner - zkušený zachránce nemocných zvířat v okolí Plzně

MVDr. Josef Steiner provozuje v Plzeňském kraji hnedle dvě veterinární ordinace. První z nich sídlí ve Stříbře, druhá pak v Boru u Tachova. Ať už zavítáte se svým domácím mazlíčkem do kterékoliv z těchto ordinací, tak si můžete být jisti tím, že o něj bude důkladně a s potřebnou láskou postaráno. Jmenovitě veterinární ordinace Stříbro i veterinární ordinace Bor u Tachova jsou vybaveny vším potřebným zázemím pro poskytnutí kvalitní veterinární péče nejenom pro domácí, ale dokonce i pro hospodářská zvířata.

Jakožto majitelé hospodářských zvířat pak dokonce můžete po telefonické domluvě využít i služby dojetí veterináře až na vaši farmu. Zpátky však do veterinárních ordinací, kde na vaše zvířecí kamarády čekají pouze ty nejmodernější přístroje, jež dokáží zajistit jejich co možná nejrychlejší rekonvalescenci. Jmenovitě tyto veterinární ordinace jsou vybaveny moderním ultrasonografickým a rentgenovým přístrojem či krevními analyzátory IDEXX. 

S čím vším dokáží u tohoto veterináře pomoci?

Základem nabízených veterinárních služeb je preventivní péče - zkrátka postarají se zde o předcházení všem zdravotním problémům, jimž se dá takto předem zabránit. Stejně tak jsou zde prováděny i preventivní chirurgické zákroky. Tím nejčastěji poptávaným preventivním chirurgickým zákrokem je pochopitelně kastrace fen, psů, koček a kocourů, jež zabraňuje jejich nežádoucí reprodukci. Avšak prevence není vše a běžně mohou u zvířat nastat i akutní zdravotní komplikace.

I s jejich vyřešením vám v těchto veterinárních ordinacích MVDr. Josefa Steinera samozřejmě rádi a ochotně pomohou. Konkrétně dokáží zde zažehnat všechny běžné nežádoucí akutní stavy - od pyometry přes močové kameny až po zákroky žádající si císařský řez. V neposlední řadě je tu prováděno i vyšetření krve (hematologie), digitální RTG či k dispozici je i sonograf, který pomůže s dokonale přesnou diagnostikou problému.

 

Profesionální, ale zároveň milý přístup veterináře i personálu

Jak již bylo zmíněno, tak tato ordinace zajišťuje péči i o velká hospodářská zvířata (skot), nicméně gró její klientely tvoří malá zvířata, jimž je tato veterinární ordinace maximálně přizpůsobena. Kromě moderního vybavení se u MVDr. Josefa Steinera vždy dočkáte i profesionálního, ale zároveň lidského přístupu - ke každému čtyřnohému pacientovi i k jeho majiteli je přistupováno s náležitou péčí.

Zavítáním do některé z těchto veterinárních ordinací tak získáte garanci toho, že se vám dostane vždy ta nejlepší možná odborná péče a že vaše zvíře bude opět zpátky ve formě a bude vám dělat radost. Z této veteriny tak budete odcházet zdraví a s úsměvem na rtech.

 

Vytisknout stránku Stáhnout v PDFVložit příspěvek

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuze k mazlíčkům: 0 příspěvků

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Další články

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Komentáře ke článkům

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

Dobrý kontakt

MUDr. Blanka Studýnková: praktická lékařka Rakvice

Jste z Rakvic nebo okolí a hledáte…

EWOPHARMA: léčivé přípravky, distribuce a internetový prodej, Praha

Společnost EWOPHARMA je obchodní…

Krajcar, s.r.o.: kvalitní koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek: skří…

Mateřská škola Dobřichovice: Děti učíme dobrému vztahu k přírodě

Bezpečí, jistota, vzájemné…